Koç burcunda Yeniay:Hazır mısın?

Sembolik olarak her Yeniay evresi yeni başlangıçlara bir davettir. 28 Mart günü gerçekleşecek Koç burcundaki Yeniay ise sadece bir ayı geride bıraktığımızın değil, yeni bir mevsimle yeni bir yıla adım attığımızın da göstergesi.

 

16 Nisan’a kadar devam edecek Venüs Retro’su ve 9 Nisan’la birlikte Retro evresine girecek olan Merkür göz önüne alındığında, sonlanmış ya da sonlanmak üzere olan ilişkiler çerçevesinde tazelenmeye ihtiyaç duyacağımız söylenebilir. Eski bir sevgiliyle, yollarınızı ayırdığınız bir dostla, ailenizle, yaşadığınız şehir ya da ülkeyle ilişkinizi yeniden gözden geçirerek Mayıs ayında daha net ve istikrar vaat eden kararlar alabilirsiniz. Geri giden gezegenlerin yoğun olduğu böyle zamanlarda “hayatımda artık bana faydası olmayan neleri güncellemem gerekiyor?”  sorusunu kendinize sık sık sormanız mümkün.

 

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç, yaşantımıza anlam katacak hedefler belirlemenin, sıkıştığımız yerlerden yeni yollar açmanın, daha cesur planlar yaparak kendimizi sınırlarımızdan ileriye itmenin enerjisidir. Daha çok kendimize odaklanır, “önce ben” demeye eğilimli bir tavır takınabiliriz. Bu yüzden de “seni seviyorum” un sembolü olan Venüs’ün Yeniay’la birleşimi, “seni seviyorum” la “beni seviyorum” arasında bir denge arayışıdır. Gerçek sevgi ise insanın kendisiyle ve yaşamla kurduğu ilişkilerdepek çok sonu ve sonları takip eden pek çok yeni başlangıcı kabullenebilmeyi gerektirir.

 

Mars’ın yöneticisi olduğu Koç burcundaki Yeniay yüreğimizin yaralarından yeşermiş vahşi ve büyülü bir ormanın giriş kapısına benzer. Bu kapıdan geçerek yeni yetiler kazanmaya, seçimlerinizin sonuçlarını yaşamaya ve yeni bir ben” doğurmaya hazır mısınız?

 

Ağırlığınızı taşıyan kemiklerinizi, sözcüklerinizi ileten nefesinizi, pusulanız olan yüreğinizi güçlendirin. Çünkü ormana adım attığınızda yeni bir hayat başlayacak.

 

Cesaret ve umutla...

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Mutfaktaki malzemelerle maske tarifleri
  Mutfaktaki malzemelerle maske tarifleri

  Süresi : 00:58 İzlenme : 1698

 • Prematüre nedir?
  Prematüre nedir?

  Süresi : 01:30 İzlenme : 2930

 • Koruyucu aile nedir?
  Koruyucu aile nedir?

  Süresi : 30:29 İzlenme : 157

 • Kristin Demirci yanıtlıyor: 2018'de burçları neler bekliyor?
  Kristin Demirci yanıtlıyor: 2018'de burçları...

  Süresi : 48:48 İzlenme : 139

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1446

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön