Bir grip yolculuyum

45 derece havada, yatak döşek yatan gripli yazarınızdan kucak dolusu sevgiler canlarım. Grip oldum. Bir garip grip oldum. Hava 45 derece, benim burnum hor hor çeşme, ateş desen havayla aynı oranda. Ben anlamadım gitti. Yaz gribidir canım. He yaz gribi de ne bileyim saçma geldi bana öyle yatak döşek yatınca, sonra iyileştim sonra tekrar hastalandım filan, aman bir garip işte. Bir garip gribim hayat yolunda, yolumu kaybettim laz bakkala sorayım tandansında. Bu kelimeyi de kesin gene yanlış kullandım ya neyse.


Bazen köşeye yazarken sevgili blog dememek için kendimi nassıl zor tutuyorum bir bilseniz! Hayır ben eskiden blog yazardım, blogun şifresini unuttum artık yazamıyorum. Evet, unuttum ondan yazamıyorum. Efendim? Hayır bir yere not etmedim, lüzum görmemiş olabilirim. Heh neyse ne diyordum, blog dememek için kendimi böyle böyle tutuyorum. Tutmasam da desem mi acaba? Hayır köşem diyince bir garip oluyor biliyor musunuz? Sevgili köşe naber nasılsın? Olmadı. Ama blogda naber la blog filan bir sempatik oluyordu. Neyse düşüneyim ben bunu bir, olmadı haftaya bir deneme turu yaparız canlarım.


Facebook'tan davet üzerine davet geliyor bu aralar. Herkes bir albümler, bir davetler, bir fotoğraflar. Anacığım hepinizin mi evlenip, çoluk çocuğa karışası geldi! Aynı anda hepiniz sözleştiniz de benim mi haberim yok? Gene uyurken ne kaçırdım da herkes tıpır tıpır evlenmeye başladı gene? Bir düğün albümleri, bir düğündeyiz ay mutluyuz, bir davetiyeler, bir bebemiz oldu fotoğrafları paylaşılıp duruyor. Ben de zuzaylı  gribalistas yazarınız şarkılar, komikli kedi videosu paylaşayım  yorumlar yazayım filan.


Bir yerlerde bir kelebek kanadı çırptı da gene bana esmer günler mi Esteban? Bu kelebek ne tür bir kelebek Esteban? O kanadına kurban olduğumun kelebek hayvanı neden sadece bana etki ediyor Esteban?

 

Kafamda deli sorular var bak Esteban.

 

Gene Esteban'a bağladım, hayrolsun.

 

Yani ne bileyim, mesela ben bu hafta iki düğüne birden gideceğim. İki süper film birden gibi, birinden çık diğerine git. Halbuki yavaş yavaş evlenin ne var canım. Terli terli su içilmez gibi bir şey yani bu bence. Biraz saçma bir örnek vermiş olabilirim kabul, ama benimki de can arkadaşım!

 

Şimdi diyeceksiniz ki sana mı soracak? Yok canım bana soracak halleri yok da, arkadaş ben nasıl gideceğim düğünden çıkıp düğüne? Bu yazı da resmen bir sızlanma, bir yok mu halden anlayanım, çok yalnızım be Atam tarzı oldu. Olsun varsın ya.  Zaten gripten yeni kalkmışım. Bir grip yolcuyum hayat yolunda be köşem!


Haydi ben gideyim hazırlanayım! Daha düğüne gideceğim ayol!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 182

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 533

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 496

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 540

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 899

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön