Sen 2014'e girme, geride kal!

Bazı insanları nasıl da geçen senede bırakmak istiyoruz değil mi? Belki aynı insanlardan illallah etmişizdir, hadi sayalım mı?

 

1- Hiçbir iş yapmadığı, hatta pek de bir şey bilmediği halde, kendi reklamını olağanüstü yapıp, aslında etrafındakiler tarafından gercekleştirilen her güzel işten kendine pay çıkartan fırsatçı uyanıklar.

 

2- Arkadaşınla plan yaptığında, o plana dahil olmayacağı halde, sizin adınıza değiştirmeye çalışan, bunun için de o ortak arkadaşını ikna etmeden yakanızdan düşmeyen maydanozlar.

 

3- Herşeyin kötü, her insanın üçkağıtçı ve güvenilmez, geleceğinse umutsuz olduğunu düşünen, ömrü dert anlatmak ve şikayet etmekle geçen karamsarlar.

 

4- Hayatı boyunca aşk acısı çeken, seni onun bir kişiye neden bu kadar takılı kaldığını düşünmeye iterken aslında çoktan 15. aşk acısına geçen daimi acılılar.

 

5- Senden duydugu her şeyi sana satmaya çalışan, fırsat buldukça da "ben sana söylemiştim, ben biliyordum" u anında yapıştıran çok bilenler hatta en çok bilenler.

 

6- İnsanlara, kendisinin katıldığı bir eylem, bir görüş, bir yürüyüş hakkında neden yazmadığını, neden görüş belirtmediğini soran, dahası, laf sokmaya kalkan hadsizler.

 

7- Kendi haline bakmadan insanların ilişkilerine, yaşamlarına burunlarını sokan, karşılığında laf yemekten bıkmayan, usanmayan amaçsızlar.

 

8- Olduğundan farklı görünmeye çalışan, kendi dünyasını ondan başka kimsenin göremeyecegini zanneden kompleksliler.

 

9- Herkesin kendilerinden korktuğu hissiyatına kapılıp, aslında insanların muhattap olmamak için uzak durmayı seçtiğini anlayamayan arızalı bünyeler.

 

10- Sevdiğin arkadaşının sevmediğin, güvenmediğin arkadaşı olan, yani atsan atılmayan, satsan satılmayanlar.

 

11- Girdikleri her ortamda, sürekli gerilip, etrafındakileri de geren geçimsiz çiftler.

 

12- "O bile yaptıysa ben kesin yaparım, ben istesem her şeyi yaparım da yapmadım, bulaşmadim"cı özel yetenekler(!).. Sizin "2013'te kalsin, aman buralara gelmesin" dedikleriniz kimler?

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2570

 • Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?
  Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 6333

 • Emzirme teknikleri
  Emzirme teknikleri

  Süresi : 04:07 İzlenme : 6414

 • Bavul toplama teknikleri
  Bavul toplama teknikleri

  Süresi : 01:32 İzlenme : 3204

 • Aranjman nasıl yapılır?
  Aranjman nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 1046

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön