Sen 2014'e girme, geride kal!

Bazı insanları nasıl da geçen senede bırakmak istiyoruz değil mi? Belki aynı insanlardan illallah etmişizdir, hadi sayalım mı?

 

1- Hiçbir iş yapmadığı, hatta pek de bir şey bilmediği halde, kendi reklamını olağanüstü yapıp, aslında etrafındakiler tarafından gercekleştirilen her güzel işten kendine pay çıkartan fırsatçı uyanıklar.

 

2- Arkadaşınla plan yaptığında, o plana dahil olmayacağı halde, sizin adınıza değiştirmeye çalışan, bunun için de o ortak arkadaşını ikna etmeden yakanızdan düşmeyen maydanozlar.

 

3- Herşeyin kötü, her insanın üçkağıtçı ve güvenilmez, geleceğinse umutsuz olduğunu düşünen, ömrü dert anlatmak ve şikayet etmekle geçen karamsarlar.

 

4- Hayatı boyunca aşk acısı çeken, seni onun bir kişiye neden bu kadar takılı kaldığını düşünmeye iterken aslında çoktan 15. aşk acısına geçen daimi acılılar.

 

5- Senden duydugu her şeyi sana satmaya çalışan, fırsat buldukça da "ben sana söylemiştim, ben biliyordum" u anında yapıştıran çok bilenler hatta en çok bilenler.

 

6- İnsanlara, kendisinin katıldığı bir eylem, bir görüş, bir yürüyüş hakkında neden yazmadığını, neden görüş belirtmediğini soran, dahası, laf sokmaya kalkan hadsizler.

 

7- Kendi haline bakmadan insanların ilişkilerine, yaşamlarına burunlarını sokan, karşılığında laf yemekten bıkmayan, usanmayan amaçsızlar.

 

8- Olduğundan farklı görünmeye çalışan, kendi dünyasını ondan başka kimsenin göremeyecegini zanneden kompleksliler.

 

9- Herkesin kendilerinden korktuğu hissiyatına kapılıp, aslında insanların muhattap olmamak için uzak durmayı seçtiğini anlayamayan arızalı bünyeler.

 

10- Sevdiğin arkadaşının sevmediğin, güvenmediğin arkadaşı olan, yani atsan atılmayan, satsan satılmayanlar.

 

11- Girdikleri her ortamda, sürekli gerilip, etrafındakileri de geren geçimsiz çiftler.

 

12- "O bile yaptıysa ben kesin yaparım, ben istesem her şeyi yaparım da yapmadım, bulaşmadim"cı özel yetenekler(!).. Sizin "2013'te kalsin, aman buralara gelmesin" dedikleriniz kimler?

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Prematüre nedir?
  Prematüre nedir?

  Süresi : 01:30 İzlenme : 2886

 • Koruyucu aile nedir?
  Koruyucu aile nedir?

  Süresi : 30:29 İzlenme : 138

 • Kristin Demirci yanıtlıyor: 2018'de burçları neler bekliyor?
  Kristin Demirci yanıtlıyor: 2018'de burçları...

  Süresi : 48:48 İzlenme : 72

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1409

 • Epizyotomi nedir?
  Epizyotomi nedir?

  Süresi : 02:47 İzlenme : 4980

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön