Bazı insanlar yolda yürümeye utanacak

 

 

Kim derse desin Ahu Tuğba, Türk sineması için önemli bir isimdir. Filmi var zannedilen ancak hiç porno filmi olmayan da tek sanatçımızdır. Tuğba şimdi bir karar almış. Kitap yazıyor. Hatta diyor ki: “Öyle bir kitap yazacağım ki, öyle büyük bir miras bırakacağım ki, bazı insanlar yolda yürümeye utanacak. Torunlarına kadar bırakacağım”. Ahu Tuğba birçok kişinin adını günü ve saatiyle yazacakmış. Yani her şeyi tüm şeffaflığıyla anlatacak kitabında. Ben, “Ahu Hanım siz çok açık konuşuyorsunuz. Hiç sevilmiyorsunuz bence” dediğim de, “Evet beni sevmiyorlar. Dürüst olduğum için” diyor. bu kitaptan sonra hiç sevilmeyecek. Çünkü birçok kişinin bilinmeyen her şeyini anlatacak düşünsenize. Durum şimdiden sanat dünyasını rahatsız etmeye başlamış bile. Ben de bir magazinci olarak merakla bekliyorum. Böyle bir kitabın yazılması doğru mu değil mi, tabii tartışılır. 

 

Kimse bu tuvaletten çıkmak istemiyor

Bir mekânın işletmecisi çok ama çok önemlidir. Bunu her zaman söylerim. İşte Ergun Yıldız'da alanında bir numara ve nereye elini atsa başarılı oluyor. Kıbrıs’ta Golden Cage isimli bir mekân açtı. Cratos Port’ un içinde. Kendinizi Kıbrıs’ ta değil de Beyrut’ta hissediyorsunuz. Mimar Halil Adacan ile aylarca uğraşıp yaptıkları mekâna gerçekten çok güzel olmuş. En çok da tuvaletlerine bayıldım. Yazılarımı sürekli takip edenler bilir. Ben İstanbul’da da birçok mekânın tuvaletinde fotoğraf çektiren kızlarla karşılaşıyorum. Demek bu tuvaleti görseler içerden çıkmayacaklar. Ellerine sağlık harika bir mekân yapmışlar. Golden Cage dans ekibi de muhteşem bir gösteri sunuyor. Özellikle bir süper babaanne Tina Turner gösterisi var ki, kesinlikle kaçmaz. Yolunuz düşerse uğrayın derim. Pişman olmayacaksınız. 

 

Teoman hiç üzülmüyor musun?
Teoman dünya turuna çıkmaya hazırlanıyormuş. Benden sana tavsiye, giderken yanına Avrupa Müzik’in yeni çıkardığı kendi konserlerinden oluşan CD’lerini de götürmeyi unutma. Dinlerken özellikle de sana eşlik eden o muhteşem koronun sesini dinle. Ve sonra, “Ben bu koroyu nasıl bıraktım” diye düşün. Eğer siz de Teoman’ın Konserleri'nden hazırlanan CD’leri dinlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Özellikle de ikinci CD’de “İstanbul’da Sonbahar” şarkısını dinleyin ki ne offf. Her seferinde ah Teoman neden bu güzelliği bıraktın demekten kendimi alamıyorum.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 316

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1539

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1793

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 829

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1063

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön