Bu kadarına da pes!

Merhabalar, iyi pazarlar herkese.

Bu hafta 'burası Türkiye!!!' dedirten bir olayla sizlerleyim.


Olay şöyle gerçekleşiyor: Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER), devlet hastanesinde görevli santral memuru Mehmet Adaş'ın bir doktorun şiddetine manız kaldığını öne sürdü. Nazilli Devlet Hastanesi'nde memur olan 24 yaşındaki santral görevlisi Mehmet Adaş'ın dün sabah saat 10.00 sıralarında bozuk telefon hattı yüzünden Genel Cerrah Dr. Fuat Köseoğlu tarafından yumruklanarak darp edildiğini kaydeden NAZENDER 2. Başkanı Ahmet Ünlü, yaşanan olayın polise intikal ettiğini belirtti.

 
Dernek olarak olayın takipçisi olduklarını kaydeden Ünlü, "Hastanede yöneticiler de dahil birçok telefon görüşmesinde kesilmeler yaşanmış. Saat 10.00 sıralarında Genel Cerrah Dr. Fuat Köseoğiu, santrali aramış ancak sesi gelmemiş. 3 kez bu sorun yaşandıktan sonra santral görevlimize ulaşabilmiş ve telefonda kendisini uyarmış. Her ne kadar engelli arkadaşımız sorunu anlatmaya çalışsa da gözdağı vermeye çalışmış. Birkaç dakika sonra ise doktor bey odaya gelerek arkası dönük olan engelli kardeşimize 2-3 yumruk atmış. Bu olayı odada olan diğer memur arkadaşımız ve engelli kardeşimizin teyzesi görmüş. Kendisinin bu saate kadar arkadaşımızdan özür dilememesi ise çok kinci oldu. Bununla ilgili tüm yasal işlemleri mağdur arkadaşımız başlattı. Biz de dernek olarak kendisinin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz" dedi.
 

 

Dr. Fuat Köseoğiu, yaşanan olayı yalanlamazken konuyla ilgili bir açıklama yapmayacağını söyledi. Olayın büyütülmemesi gerektiğini dile getiren Köseoğiu, darp ettiği iddia edilen Mehmet Adaş'la görüşeceğini söyledi.
Genel Cerrah Dr. Fuat Köseoğiu tarafından yumruklandığını iddia eden Mehmet Adaş, polise buşvurduğunu söyledi.
 

 

Bu olaya ben sessiz kalamıyorum lütfen gerekli birimleri göreve çağırıyor,gereken cezayı verilmesini istiyorum!!.HERKESE ENGELSİZ BİR HAFTA DİLİYORUM...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 307

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1521

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1771

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 825

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1062

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön