Of aman engel de neymiş!

Merhaba sizlere... Bu hafta benden bir haber ile karşınızdayım. Yıllardır beğeni ile takip ettiğim sanatçılardan bir olan, bilindik ismi ile “of aman Nalan” yani sevgili Nalan Tokyürek ile ramazan ayında olduğumuz bugünlerde iftar yemeğinde buluştuk.

 

Nalan ile gerek twitter gerekse instgram gibi sosyal hesaplardan görüşüyorduk.Ancak ikimiz de birbirimizi görünce çok şaşırdık çünkü sanki yıllardır yüzyüze görüşüyormuşuz gibi çok samimi bir ortamda bulduk kendimizi. Görüşmede Nalan'ın menajeri aynı zamanda ablası Fusün Hanım eşlik etti. Yazmış olduğum kitaplardan biri olan “Engeller Sona Ersin” i kendisine hediye olarak ilettim.

 

Çok keyifli bir akşam geçirdik ve son olarak kitabım için Fusün Hanımın önerisi ile yeni bir kampanya başlattık. Gezen kitap projesiyle ünlü simaların kitaplarımı alıp, resmedip, tanıtım yapılması için düğmeye bastık. Umarım bu projeyle daha çok evde “Engeller Sona Ersin” diyebiliriz.

 

Bu buluşmayı bakın Nalan nasıl anlatmış kendine ait sitesinde: “Ersin Ata "Engeller Sona Ersin" kardeşlerimin sosyal ortamdan soyutlanmamaları ve yaşam alanlarında onları düşünerek hareket etmemiz adına farkındalık yaratan, bizler için yazılmış müthiş bir empati kitabı . Kardeşlerimizi daha iyi anlamamız için bizlere yazılmış bu kitabı muhakkak okumanızı tavsiye ediyorum. Ben bir solukta okudum. Elimdeki kitabı ilk yorum yazana yollayacağım, okuyan bir başka arkadaşa yollasın, elden ele, şehirden şehire okuyup farkındalık yaratalım. Kitap kimin eline geçerse kitapla beraber fotoğrafını çekip yollasın biz de yayınlayalım. Ersin sadece okumamızı ve Engellerin Sona Ermesini İstiyor! Ersin Ata kitap kardeşliği müsadenizle başlasın.”

 

Ayrıca bu buluşma magazinmatik.com'da, şu şekilde yer aldı: Nalan'dan Ersin Ata'nın "Engeller Sona Ersin" Kitabına Destek!..

 

Nalan Ersin Ata'nın kitabına hayran kaldı...

Engel Sizsiniz” kitabından sonra “Engeller Sona Ersin” kitabını çıkartarak engellilerin yaşadıklarını, sıkıntılarını bir engelli gözüyle ortaya seren Ersin Ata ile Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Nalan Tokyürek iftar yemeğinde buluştu...

Engellilerle ilgili konulara da oldukça hassas olan şarkıcı Nalan ile yazar Ersin Ata hem birlikte güzel bir gün geçirirken “Engeller Sona Ersin” kitabı hakkında da bol bol sohbet ettiler...

 

HERKESE ENGELSİZ BİR HAFTA DİLİYORUM...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 379

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1654

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1913

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 862

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1080

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön