Engelsiz Yürekler!

Merhabalar sizlere bu hafta geçtiğimiz günlerde katıldığım bir organizasyondan bahsedeceğim.

 

Türk pop müziğinin yıllardır sevilen ismi Zeynep Türkeş’in katkılarıyla engellilere moral günü düzenlendi. Her zaman söylediğim gibi engellilere bakış açısını değişmesi gerektiğini hemen hemen her yazımda belirtiyorum.

 

Bunun bir örneğini de bu moral gününde görmek beni çok mutlu etti. Zeynep Türkeş’i tanıyan herkes ilk olarak bu vatan için şehit ve gazi olan askerlerimiz için yaptığı ‘Memedim’ şarkısıyla tanınıyor.

 

Bende bu şarkıyı duyduğum günden beri severek takip ettiğim bir sanatçı olmuştur. Kendisi ile sosyal medya vasıtası ile tanıştık çok iyi arkadaş olduk. İkimizin de ortak yönü olan Beşiktaş’ın ünlü taraftar grubu ÇARŞI’nın düzenlediği mavi kapak kampanyasında birebir görüştük.

 

Ekranlarda izlediğim Zeynep ile karşımdaki Zeynebin aynı olması benim sevgimi bir kat daha arttırmıştı. Bu moral gününe beni özellikle görmek istediğini belirtince çok mutlu oldum. Bu özel güne iştirak eden herkese çok teşekkür ederim. Zeynep toplantımızın konuşmasında üstüne basa basa ‘bugün yeniden doğmuş gibi hissediyorum iyi ki böyle bir organizasyonda yer almışım’ demeci sanatçıların engellilere karşı duyarlılığını bir kez daha gösterdi.

 

Umarım böyle güzel projeler çokça yapılır ve katılım daha fazla olur.

 

Konu ile ilgili buyukhaber.com sitesinin haberi şöyle; Engellilerden Engelsiz Etkinlik!

Radyo Programcısı Gececi Kaan'ın organize ettiği. "Tamamı ile Ücretsiz olan" Büyükçekmece CLUB ÇAKRA'da Engelli, engelsiz tüm engelli dostlarına kapılarını açtı. Ünlüler etkinlik için birbirleri ile yarıştı.

 

Ücretsiz etkinlik:
Büyükçekmece CLUB ÇAKRA Kadir ÇEBİ Sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte; Gececi Kaan Şarkıcı dostlarını davet etti onlarda kırmayıp son dakika haberleri olduklarını söyleyerek etkinliği sanatçı yağmuruna tuttular.


Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir - Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay Çiçek yolladı mesajlarında nazik davetiniz için teşekkür ediyoruz. Önceden belirlenen iş yoğunluğu yüzünden katılamayacağız dediler.


Zeynep Türkeş
Şafak Sönmez
Murat Ateş
Gökhan Tan
Yahya Doray
Mehmet Akkaya
Orhan Toprak
Kemal Turgut

Şarkıları ile etkinliğe devam edildi.

 

Gececi Kaan Öncelikle buraya gelen tüm sanatçı dostlarıma teşekkür ederim. Bu etkinlikleri ücretsiz yapmam birilerini rahatsız ediyor ve sürekli şikâyet ediyorlar bu da beni çok üzüyor dedi. Bu etkinlikleri yapmayacağım diye konuştu. Konuklarda devam etmesi lehinde lafını kesince yaptığı şeyin doğru olduğunu ve devam etmek istediğini belirten Gececi Kaan sahneye bu etkinlikte bana desteklerini esirgemeyen sanatçı dostlarıma teşekkür ederim dedi. Etkinliği destekleyen Zeynep Türkeş'e desteklerinden dolayı teşekkür ederek sahneye davet etti.

 

Zeynep Türkeş ; "Ben engelli kardeşlerimizin her organizasyonunda bulunmaktan onur ve gurur duyuyorum onlara ve buraya gelen diğer konuklara teşekkür ediyorum dedi sözlerine Ülkemizde bu günlerde kötü şeyler yaşanıyor inanıyorum ki her şey çok güzel olacak. Ben 'ATATÜRK' çocuğuyum diyerek bitiren Zeynep birbirinden güzel şarkıları ile konukları coşturdu.

 

Herkese engelsiz bir hafta diliyorum.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 203

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 565

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 514

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 546

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 916

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön