Kraliyet bebeğinin ismi belli oldu!

İngiltere tahtının üçüncü vârisi minik prensin ismi sonunda belli oldu. “George Alexander Louis” ismi verilen prens, Kensington Sarayı’na yerleşti.

Kraliyet bebeğinin ismi belli oldu!

İngiliz kraliyet tahtının üçüncü sıradaki vârisi olan ve önceki gün dünyaya gelen kraliyet bebeğine, “George Alexander Louis” isminin verildiği açıklandı.

 

Prens William ile eşi Catherine’in resmi konutu Kensington Sarayı, bebeğe verilen ismi duyururken, yeni vâris “Cambridge Prensi George” olarak anılacak.

 

Halkın da favorisiydi

George, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in babasının da ismiydi. 1936 yılında tahta çıkan Kral 6. George, 1952’de hayatını  kaybetmişti. “George” ismi bahis oyunlarında da favori olarak gösteriliyordu. Bebeğin ikinci ismi olan Alexander’ı Kate’in koymak istediğine, Louis isminin ise babası Prens William’ın dördüncü ismi olduğuna dikkat çekiliyor.

 

İlk ziyaret anneanneden

Kraliçe 2. Elizabeth, tatile çıkmadan önce hastaneden taburcu olduktan sonra Kensington Sarayına yerleşen torunu Prens William ve Cambridge Düşesi Catherine’in bebeğini görmek için saraya gitti ve 30 dakika kaldı. George’u görmeye ayrıca, Prens Harry ve Catherine’in kız kardeşi Pippa Middleton da gitti. Çiftin ve bebeğin daha sonra, Kate’in ailesinin Berkshire’daki evine gittiği öğrenildi.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bolonez soslu erişte!
  Bolonez soslu erişte!

  Süresi : 03:15 İzlenme : 893

 • Bebe bisküvisinden kolay pasta
  Bebe bisküvisinden kolay pasta

  Süresi : 03:55 İzlenme : 2652

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 2068

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1279

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 991

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön