Sahibinden yalnızlıktan satılık-kiralık villa

Beyazıt Öztürk, Bahçeköy’deki Saklı Koru adlı sitedeki evini satamayınca kiralamaya karar verdi. Gülben Ergen’in siteden ayrılmasından sonra kendini çok yalnız hissetmeye başladığı belirtilen Beyaz’ın evlenip çoluk çocuğa karışma vakti geldi

Sahibinden yalnızlıktan satılık-kiralık villa!

Sitenin adı ‘Saklı Koru’ ama saklısı gizlisi kalmadı bizim ünlüler sayesinde. Bahçeköy’deki bu cennet mekân önce Ajda Pekkan’ın villasıyla gündeme gelmişti. Sonra Demet Akbağ, Emre Belözoğlu, Gülben Ergen, Beyaz derken namı yürüdü Saklı Koru’nun.

 

Dün sabah erken saatlerde kapı çalındı. Bir baktım Rin Tin Tin, sırtında bir havlu, ter içinde... “Bu ne hal?” dedim. Meğer sabah koşusundan geliyormuş. “Saklı Koru’dan buraya kadar koştum” dedi. “Bir taksiye binseydin” diye espri yapmaya çalıştım. “Köpekleri almıyorlar ki abi” diye hırladı. Sonra halının üzerine kıvrıldı, başladı anlatmaya. Ünlüler sitesinin sakinlerinden Beyaz, burayı terk etmeye karar vermiş ve villasını yaklaşık bir yıl önce 3 milyon 250 bin dolara satışa çıkarmış. Öyle hemen alıcı bulunmuyor tabii. Bunun üzerine evi kiraya vermeye karar vermiş, 8 bin 500 dolar aylık istiyormuş. “Neden yahu? Cennet gibi yer” dedim. “Çok sıkılıyormuş abi” dedi Rin Tin Tin... Gülben de siteden İstinye Park Evleri’ne taşındıktan sonra, kendini çok yalnız hissediyormuş Beyazıt. “Koca evde tek başınayım, koltuğun kenarına kıvrılıp oturuyorum. Geceleri de yatağın bir köşesine çekilip uyuyorum” diyormuş. Şöhret, para ne kadar gani olursa olsun yalnızlık başa bela tabii... Baş göz edelim artık Beyazıt’ı, o da çoluğa çocuğa karışsın; zamanı gelmiştir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4254

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1984

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7708

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2943

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1634

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön