Ivanka Trump’ı 2012’de Nişantaşı’na getirecek

Ivanka Trump’ın mücevherlerini mağazalarına taşıyıp kısa sürede tamamını satan Topall 2012’de Nişantaşı’nda Trump’ın diğer ürünlerinin de satılacağı özel bir mağaza açmayı planlıyor.

Ivanka Trump’ı 2012’de Nişantaşı’na getirecek

ABD’li emlak kralı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump’ın takı koleksiyonunu mağazalarında satmaya başlayan mücevher üreticisi Topall, 3 ayda sipariş verdiği tüm parçaları elden çıkarıp ilgiden memnun kalınca Trump’ın tüm ürünlerinin bulunduğu bir mağaza açmanın planlarını yapmaya başladı. Topall’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Tuncer Topal, “Ivanka Trump markalı ürünlerde fiyat çeşitliliği yüksek. Fiyat çok yüksek konumlandırılmadığı için herkes kendisine hitap eden ürünler bulabiliyor. 2012’de Nişantaşı’nda Ivanka Trump’ın çantadan ayakkabıya her türlü ürününün bulunduğu bir mağaza açma planımız var” dedi.

 

‘Sadeliğinden etkilendim’

Kendi üretimi olan mücevherlerle Harrods’tan Harvey Nichols’a kadar lüks birçok noktaya ulaşan Topall, Trump’ın mücevherleri için yeniden sipariş verdiklerini ve bazı parçaların üretimini de kendilerinin gerçekleştirebileceklerini ifade etti. Ayşegül Topal, “Ivanka ile bir dostumuz aracılığıyla tanıştık. Sadeliğinden ve mütevazılığından çok etkilendik. Türkiye’de Ivanka Trump markasını taşıyan tüm ürünlerin satış hakkını aldık” diye konuştu.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1859

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1659

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 3312

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1596

 • Tost makinasında cips nasıl yapılır?
  Tost makinasında cips nasıl yapılır?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6415

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön