Spontane Vol.3, Natura!

Doğaya daha da yakınlaşmak istediğimiz bu dönemde, sağlıklı yaşama dair bilgilere, şehir hayatı içinde yaşamayı kolaylaştıracak doğal ürünlere daha da ihtiyacımız oluyor.

Spontane Vol.3, Natura!

Doğal içerikli ürünler ve sağlayıcılarının stantları, sağlık sohbetleri ve atölyeler, 6 Mart 2016 Pazar günü 10:00-18:00 saatleri arasında İzmir’in en keyiflii mekanlarında biri olan Coffeeco’da Spontane Natura’da !

 

Spontane Natura, katımıcıların pazar günü tüm gün vakit geçirilebilecek bir etkinlik olarak planlanıyor. Özel ürünlerin sergileneceği mini bir pazar alanı olacak Spontane Natura’da; Aromaterapi yağları ve kokularının tanıtımı, farklı çayların hikayesinin dinlenebileceği ve tadım yapılacak Çay Atölyesi, kendi ekosistemi ile büyüyen kapalı Teraryumların yapım atölyesi, Homeopati söyleşisi, Baskı Tasarım Atölyesi vb gibi etkinlikler gerçekleşecek. Spontane’nin daimi müzik sorumlusu DJ Cak, yine keyifli müzik arşivi ile güne ritim katacak…

 

“Spontane”, yaratıcı, doğal, özgün marka ve ürünleri biraraya getirmek ve farklı etkinlikler yapabilmek için yola çıkan organizasyonlar serisidir. Spontane’nin yaratıcıları Ceren Oluz ve Çağrı Lahur’un anlık gelişen fikirlerle, iş hayatı tecrübeleri ve ortak zevklerini birleştirerek birlikte yeni bir yola çıkmaya karar vermeleri ile herşey spontane oldu! İlk iki etkinlik olan Spontane Tasarım Şenliği, yetenekli, yaratıcı tasarımcıların ürünlerini sergiledikleri ve markalarının tanıtımını yaptıkları bir platform oluşturmayı amaçladı ve 27-28 Haziran 2015 ve 15-16 Ağustos 2015 tarihlerinde Alavya Hotel Alaçatı’da gerçekleşti.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4674

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2085

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7864

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3025

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1713

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön