hafta sonu etkinlikleri

Selin Özavcı'dan hafta sonu etkinlik rehberi...

+ Sonra Oku
Kategori : Yaşam
1/4

Sergi

Gülsen Bal ve Walter Seidl küratörlüğü ndeki Ne Dedin Ne? isimli; Heba Y. Amin, Valie Export, Uriel Orlow, Nada Prlja Santiago Sierra’nın karma sergisi, 7 Mart tarihine kadar Galeri Zilberman’da görülebilir.

 

Ressam Evren Karayel Gökkaya, Urbino’dan İstanbul’a Gizemli Kentlerin Seyir Defteri isimli sergi siyle bu ayın sonuna dek Arnavutköy Art Gallery’de... Ressam Gökkaya, yanından hiç ayırmadığı fotoğraf makinesi ve desen defteri ile yaşadığı şehirleri görsel arşivinde biriktiriyor. Nihayetinde, Raffaello’dan Tiziano’ya, Çallı’dan Bedri Rahmi’ye onlarca büyük ustanın yapıtlarına yön veren bu iki kent, İstanbul ve Urbino’nun büyüsü ressamın tuvaline yansıyor.

 

Rock’n Roll’un kralı Elvis Presley, Müziğin Efsane İsmi Elvis sergisi ile Novada Ataşehir AVM’de... Presley’nin 80. doğum gününde düzenlenen sergi, yarına kadar görülebilir.

 

Galeri 5; doğa ve insan ilişkisine odaklanan genç sanatçılar, Meliha Sözeri, Engin Ümer, Sinem Yıldırım ve Ahmet Yörük’ün çeşitli malzemelerle ürettikleri heykel, resim, yerleştirme ve desenlerden oluşan Yağmurdan Önce başlıklı karma sergiye 14 Ocak-20 Mart 2015 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4691

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2091

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7872

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3031

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1723

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön