Amazon Kadınlar Kulübü

Erkek Dedikodusu serisinin yazarlarından Tuğçe Özcan'ın üçüncü kitabı Amazon Kadınlar Kulübü...

Amazon Kadınlar Kulübü

Erkek Dedikodusu serisinin yazarlarından Tuğçe Özcan üçüncü kitabı Amazon Kadınlar Kulübü’nde, büyük şehrin karmaşasında iş ve aşk hayatında tutunmaya çalışan, tek silahı yüksek topukları olan savaşçı bir kadını anlatıyor.    

 

Tuğçe Özcan, Amazon Kadınlar Kulübü’nde, sabahın köründe şehrin caddelerini döven topuk seslerine kulak veriyor. Bir kafede yayılıp kahvaltı etmek yerine kuaförde saçlarına fön çektirmeye koşan, kol çantalarına yedek ayakkabıdan makyaj çantasına dünyaları sığdırmayı başaran ve “imkânsız” diye bir kelimenin varlığını kabul etmeyen savaşçı kadınlar her sabah yüksek topuklarıyla metroya, otobüslere koşturuyor, kim bilir kaç durak boyunca ayakta dikiliyor, işyerlerine hâkim olan erkek egemen tavra meydan okuyor ve bir damla aşk için her şeylerini feda etmekten çekinmiyorlar.    

 

Bir zamanlar savaşa hazırlanmak için zırh giyen savaşçı kadınlar şimdilerde her sabah kırmızı ojelerini ve topuklu ayakkabılarını kuşanarak var olma savaşı veriyor. Amazon Kadınlar Kulübü işte bunun; içimizden, sıradan bir kadının büyük şehirde tek başına bir hayat kurmak için verdiği mücadelenin komik, eğlenceli ve zamansız hikâyesi.   Amazon Kadınlar Kulübü neşeli bir savaş romanı. Cesur, geveze, hayalperest ve güçlü. Tıpkı her sabah şehrin karmaşasında yerini alan, yüksek topuklarıyla sokakları arşınlayan diğer kadınlar gibi, senin gibi…  

 

Yazar: Tuğçe Özcan

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4831

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2140

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7972

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3086

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1772

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön