Pet Shop Boys’un yeni albümü çıktı!

“West End Girls”, “It’s a Sin”, “Domino Dancing” gibi şarkılarıyla tanınan ünlü İngiliz “synth-pop” grubu Pet Shop Boys’un 12. stüdyo albümü “Electric” çıktı.

Pet Shop Boys’un yeni albümü çıktı!

1981’de Londra’da kurulan, Neil Tennant ve Chris Lowe’dan oluşan Pet Shop Boys’un yeni albümünün prodüktörü Stuart Price. “Electric”te, Bruce Springsteen klasiği “The Last to Die” şarkısının yeni yorumu da yer alıyor.

 

Uzun süre sonra hayranlarının karşısına yeni bir stüdyo albümüyle çıkan Pet Shop Boys’un açıklamasında, “Electric”in tam anlamıyla bir dans albümü olduğu belirtiliyor ve şöyle deniyor: “Genellikle son albümlerimiz bir önceki albüme gönderme yapmamızla ortaya çıkar. Bundan önceki albümümüz ‘Elysium’ daha duyarlı bir moddayken, ‘Electric’ –bu albüme cevaben- daha tempolu ve enerjik.”

 

New Order, Madonna, Lady Gaga, Kylie Minogue gibi yıldızlarla çalışmış ünlü İngiliz prodüktör Stuart Price’ın albümle ilgili görüşleri ise şöyle: “Pet Shop Boys ile ‘Electric’i kaydetmek, benim için heyecan verici bir deneyim oldu. Albümde eski usul ‘synth’ler, ‘drum machine’ ve ‘new school’ eklentiler dahil pek çok farklı metodu kullanmak üzere Berlin, Londra ve Los Angeles arasında mekik dokuduk. Sevdiğim müzik türünü şekillendirmiş ve bu türü daha da ileriye götüren bu iki adamla çalışmak benim için büyük bir şanstı. Albümde, geleneksel pop kurallarını göz ardı edip şarkıların istediğimiz uzunlukta olmasına izin verdik ve klasik beste kurallarını takmadık; bunun yerine iç güdüsel olarak eğlenceli ve dans ettiren neyse onu denedik.”

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1864

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1660

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 3314

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1600

 • Tost makinasında cips nasıl yapılır?
  Tost makinasında cips nasıl yapılır?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6418

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön