Prada'nın yepyeni kısa filmi: ‘A Therapy’

Roman Polanski Prada'ya özel bir kısa film için yönetmen koltuğuna oturdu. "A Therpy" adı verilen kısa film bu seneki Cannes Film Festivali'nde gösterildi.

Prada'nın yepyeni kısa filmi: ‘A Therapy’

Moda dünyasının en ünlü markalarından Prada ile dünyaca ünlü yönetmen Roman Polanski farklı bir projede buluştu. Roman Polanski Prada için “A Therapy” adında çok özel bir kısa film çekti. Kısa filmin gösterimi sürpriz bir şekilde, 21 Mayıs'ta 65. Cannes Uluslararası Film Festivali Özel Seçim – Klasik Bölüm’de yapıldı. Gösterime katılanlar arasında Roman Polanski, Nastassja Kinski ve Festival Direktörü Thierry Frémaux yer aldı.

Başarılı yönetmen Polanski bu film hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti: “Arkadaşlık ve karşılıklı saygı çerçevesinde gerçeğe dönüşen bir oyun, bir düşünce. Prada için bir kısa film çekmem istendiğinde, kendimi yansıtabileceğimi düşünmemiştim. Bana sunulan sınırsız özgürlük sayesinde sevdiğim insanları sette bir araya toplama ve bunun tadını çıkarma fırsatı buldum. Günümüzde moda dünyasının ifade ettiklerini ve içinde barındırdığı klişeleri gözler önüne sermek muhteşem bir şans. Aynı zamanda rahatsız edici olsalar da bu klişeleri görmezden gelmek imkânsız. Hala Prada gibi ironi ve espriye açık yerlerin olduğunu bilmek gerçekten çok rahatlatıcı.”

 

Prada'dan kısa film "Terapi"

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1846

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1658

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 3305

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1594

 • Tost makinasında cips nasıl yapılır?
  Tost makinasında cips nasıl yapılır?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6412

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön