Gül’le Diken Arasında 44 Yıl

Suavi’nin 5 yıl aradan sonra çıkarttığı “44. Sanat Yılı Albümü” müzik marketlerde... Albüm, Suavi dinleyicileri için seçilmiş 15 özel şarkıyla arşiv çalışması niteliği taşıyor.

Gül’le Diken Arasında 44 Yıl

Suavi, 5 yıllık zorunlu suskunluğunu ’Gül’le Diken Arasında - 44. Sanat Yılı Albümü’ ile bozdu. Sanatçının Seyhan Müzik’ten çıkan albümündeki bilinen ama çok özel şarkılarla hafızalar belki de anılar tazeleniyor.


Suavi bu albümde ‘Yıllar Sonra, Uçurum Var Aramızda, Yalı Çapkını, Olmaz Olsun, Pazar, Hasret Türküsü, Yapayalnızım, Tükenme, Mavi Kanatlı Uçurtma, Bilmelisin, Eyvah, Hasretimdin Sen Oysa, Unutamadığımsın, İki Gözüm İki Çeşme ve Özleyiş’ gibi önceki albümlerinde yer almış şarkılara yer verdi. Yayınlandığı tarihlerde dillere ve belleklere yerleşen bu şarkıları yeniden lezzetlerinden bir şey kaybetmeden kaydedip, yorumlayan sanatçı bu albümüyle arşivlik bir çalışmaya imza attı.

 

Albümde Suavi’ye Mert Ağırlar, Mehmethan Dişbudak, İsmail Soyberk, Bülent Ay, Zeynel Demir, Gündem Yaylı Grubu, Göksun Çavdar, Kadir Okyay, Uğur Varol, Serdar Kastelli, Eyüp Hamiş, Ali Yılmaz ve Sustam Mahmudov gibi değerli müzisyenler çalgılarıyla eşlik ediyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1522

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7276

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2864

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1538

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 2582

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön