Parti için oyunlar

Partide hep beraber oturup saatlerce hamileliğin sıkıntılarından konuşabilirsiniz, ama şüphesiz ki anne adayı tüm bunların yerine tasasız ve neşeli oyunlar oynamak isteyecektir! Ayrıca, baby shower oyunları bebek dünyaya gelmeden önce yaşadığınız en unutulmaz deneyimlerinden biri olacaktır.

Parti için oyunlar

Partide hep beraber oturup saatlerce hamileliğin sıkıntılarından konuşabilirsiniz, ama şüphesiz ki anne adayı tüm bunların yerine tasasız ve neşeli oyunlar oynamak isteyecektir! Ayrıca, baby shower oyunları bebek dünyaya gelmeden önce yaşadığınız en unutulmaz deneyimlerinden biri olacaktır. İşte size birkaç öneri:

Ünlüleri tahmin etme
Eski dergilerden hamile ünlülerin fotoğraflarını kesin, başlarını geriye doğru kıvırın ve hangi ünlü olduğunu tahmin etmeye çalışın.

Adını tahmin edin
Anne adayının bir isim listesi varsa örneğin, 20 erkek ve 20 kız isimlerinin olduğu listeden isim tahmin edin. Bebek doğduktan sonra kimin tahmini doğruysa o ödülü alır!

Bebek eşyalarını tahmin edin
(Malzemeler, bebek ürünleri ve göz bandı). Bebek eşyaları bir çanta içine konur ve anne adayının gözleri bağlanır. Anne adayı çantanın içinden bebek eşyalarını çeker ve tahmin etmeye çalışır. Bu ayrıca baby shower hediyelerini tahmin etmek içinde oynanabilir. Bu gerçekten en eğlenceli baby shower oyunlarından biridir. Özellikle de bazı çılgın oyuncaklar ve ürünler çantadan çıktıktan sonra.

Kaç tane bebek malzemesi yazabilirsin?
(Malzemeler; kağıt altlıkları ve her kadın için bir kalem)her oyuncu 5 dakika içerisinde yazabildiği kadar bebek ürünlerini kağıda yazar (şişe, emzik, vb). En başlarda gayet kolay görünecektir, ama birkaç dakika sonra kadınlar beyinlerine işkence etmeye başlayacaktır. Ödülü en çok ürünü yazana verin!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Pilav nasıl yapılır?
  Pilav nasıl yapılır?

  Süresi : 00:59 İzlenme : 1409

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 3456

 • Bolonez soslu erişte!
  Bolonez soslu erişte!

  Süresi : 03:15 İzlenme : 958

 • Bebe bisküvisinden kolay pasta
  Bebe bisküvisinden kolay pasta

  Süresi : 03:55 İzlenme : 2680

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 2074

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön