Sevgilinizi havalara uçurun!

Klasik hediyeler dışında ona farklı bir hediye almaya ne dersiniz?

Sevgilinizi havalara uçurun!

Parfüm, saat, mücevher gibi klasiklerin dışında, sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek farklı bir hediye arayışındaysanız Reebok Rabounder farklı ve eğlenceli bir alternatif olarak dikkatinizi çekecek. Üstelik hediyenizle mecazi anlamda değil gerçekten de sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilir, havalara uçmasını sağlayabilirsiniz!

Zıplayarak formda kalmanızı ve sinir sistemini rahatlatmanızı sağlayan Trambolin; yüksek bütçe ve geniş alanlar istemediği için herkesin sahip olabileceği bir ekipman.

Reebok Rebounder; 1000x1000x220mm ölçüleriyle kategorisindeki street modellerden 10 % daha büyük. Her yaş grubuna uygun ve Aerobic ve Balance egzersizleri için ideal bir tasarımla üretilmiş. Saklama için kolay takıp çıkarılabilen ayaklıklara, kolay temizlenebilir kılıfıyla, kalitesi kanıtlanmış yay sistemine de sahip.


Reebok Rebounder trambolin ile neler yapabilirsiniz?

Günde 15 dakika yeter
Eğlenceli ve hafif bir egzersiz olarak zıplama; enerji seviyesini artırma, eklemleri koruma, lenf ve sindirim sistemini çalıştırma, sinir sistemini güçlendirme ve gevşemeyi sağlıyor.  5 dakikalık setlerle haftada 3 seansla başlanan zıplama egzersizlerine, vücut kuvvetlendikçe 15 dakikalık süre ile günde 3 sete kadar çalışılması öneriliyor.

Zıplama ile hangi egzersizleri yapabilirsiniz?

Hafif sıçrama: Trambolini kullanmaya yeni başlayanlar için; trambolin’in yüzeyinden ayaklarını kesmeden yavaş yavaş sıçrama hareketidir.
Yürüme, koşma: Bir kez trambolin üzerinde denge kurulduktan sonra dizleri yukarıya çekilerek yapılan yürüyüş ve koşu hareketidir.
Twist: Ayaklarını tek bir yöne doğru bakıp, vücudun üst kısmının ise diğer yöne doğru baktığı konumda yapılan bir o yöne, bir bu yöne sağlı sollu sıçrama hareketidir.
Jumpin Jacks: "jumpin jack" olarak bilinen hareketin (bacakları ve kolları açarak sıçrama) trambolin üzerinde yapılmasıdır. Bu daha gelişmiş bir harekettir ve trambolinde yapıldığında adaleleri ve kardiyovasküler dayanıklılığı geliştirir ve eklemleri, sert bir zeminde yapıldığından daha fazla korur.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1535

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1562

 • Tost makinasında cips nasıl yapılır?
  Tost makinasında cips nasıl yapılır?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6293

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 1204

 • Enginarla 15 dakikada hazırlayabileceğiniz 2 tarif!
  Enginarla 15 dakikada hazırlayabileceğiniz 2...

  Süresi : 00:50 İzlenme : 1205

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön