Ayurvedik meme masajı nasıl yapılır?

Bugün yoga eğitmeni Şaylan Yılmaz ile ayurvedik meme bakımı ve masaj terapisinin nasıl yapıldığın öğreneceğiz. Ayurvedik meme bakımı, her kadına hitap eden yeni bir şifa anlayışını teşvik ediyor.

Canlı yayın: Ayurvedik meme masajı

Ayurveda demek yaşam bilimi demek. Ayurveda tıbbının modern tıptan farkı şu: Modern tıp sıkıntı olduğunda semptomları nasıl ortadan kaldırabilirim diyor, ayurveda ise insanları nasıl sağlıklı bir hayat sürmeye yönlendirebilirim ki hastalık ortaya çıkmasın diyor.

 

Ayurvedik Meme Bakımı nedir?

İster meme kanserinden korumak için, ister emzirme dönemini kolaylaştırmak için, isterseniz sadece kadınlığınızla başka türlü bir bağ kurmak için...  Ayurvedik meme bakımı, her kadına hitap eden yeni bir şifa anlayışını teşvik ediyor.

 

Şaylan Yılmaz, uzun yıllardır yoga eğitmeni olarak hizmet veriyor, aynı zamanda Türkiye’nin ilk doulalarından. Hamilelerle ve yoga öğrencileriyle uzun yıllar çalıştıktan sonra yakın zamanda kadın sağlığı ile ilgili şifa çalışmalarına yöneldi. Bu bağlamda verdiği en yenilikçi hizmetlerden biri de, “Ayurvedik Meme Bakımı” ve masaj terapileri.

 

Ayurvedik Meme masajı hakkında merak ettiğiniz her şeyi Yoga Eğitmeni Şaylan Yılmaz'a bugün saat 12:30'da HTHayat Facebook canlı yayınında sorabilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1520

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7276

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2864

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1538

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 2582

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön