Adrien Brody’yle İstanbul’da bir hafta

Deri markası Emiliano Zapata’nın yeni sezon katalog çekimleri için bir hafta İstanbul’da kalan Oscar’lı aktör Adrien Brody, alçakgönüllü tavırlarıyla gönülleri fethetti. İşte Brody’nin İstanbul ziyaretinin detayları.

Adrien Brody’yle İstanbul’da bir hafta

İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlere sevgilisi Lara Lieto’yla birlikte gelen Brody, fotoğrafçı Çiler Erbil’in objektifine poz verirken, çekimin fotoğrafları Adam in Town Dergisi’nde yayınlandı. Fotoğraf çekiminin moda editörü Alexander Kokoskeriya, dergi için Brody’nin İstanbul ziyaretinin detaylarını yazdı...

 

Kız arkadaşı Rus

Adrien’le buluşmak için kapıyı çaldığımda korumasını beklerken karşımda direkt Adrien Brody’yi görünce bir an afalladım. Ardından kız arkadaşı Lara Lieto’yla tanıştım ve Rus olduğunu anlayınca Rusça konuşmaya başladık. Adrien bir şey anlamadığı için sıkılmaya başlayınca İngilizce devam etmemizi rica etti. O gün başlayan sohbet burada olduğu hafta boyunca hiç kesilmeden sürdü.

 

İstanbul’da saç tıraşı

Adrien’in normal insan tepkileri vermesi etrafındaki herkesi şaşırttı. Her turist gibi Kapalıçarşı gezisi yapmak istedi. Alışverişten sonra dönüş yolunu bildiğini ve otele kendisi dönmek istediğini söyleyip arabanın anahtarlarını istedi. Çekim günü saçlarına bir göz atıp “Hadi keselim” dedi. Çekime başlamadan saçlarını setin saç tasarımcısı Nuri Şekerci’ye emanet etti. Sette denediği lokumlardan en çok çikolatalı olanı beğendi.

 

Piyano çaldı

Çekimin son günü Avusturya konsolosluğunun içindeki eski bir piyanoda Piyanist filmindeki Chopin bestesini çaldı. Bu filmdeki rolü için ise şöyle söylemişti: “Her rolle Oscar alamazsın. Benim yeteneğimi piyanist rolü ortaya çıkardı.”

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4694

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2097

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7877

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3033

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1723

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön