'Firuze'de gergin gece

Sürükleyici hikâyesi ve iddialı oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluşan “Firuze”nin ikinci bölümünde, Arısoy Ailesi’nin Suzan’la ilgili alacağı karar tüm taşları yerinden oynatacak.

'Firuze'de gergin gece

Ceren Hindistan (Firuze), Ceyda Ateş (Suzan), Haluk Piyes (Demir) ve Fırat Çelik’i (Oğuz) başrollerinde izlediğimiz, entrikalarla örülü sürükleyici bir hikâyeye tanıklık ettiğimiz “Firuze”, ikinci bölümüyle perşembe ekranına yine damga vuracak.

 

Dizide olaylar şöyle gelişecek: Oğuz’un eski sevgilisi Suzan’ın hamileliği ailede bomba etkisi yaratırken Firuze’yi daha da kötü günler beklemektedir. Arısoy Ailesi’nin Suzan’la ilgili aldığı sürpriz karar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Firuze’nin Oğuz’la evlenmesiyle yıkılan Demir, aşkını kalbine gömmek ister ancak sevdiği kadının içine düştüğü durumu gördükçe kahrolur. Azize, düğünde gördüğü Tolga’dan etkilenmiştir. Tolga ise Azize’nin kim olduğundan habersizdir. Genç kızın Tolga’yla oynadığı küçük oyun, başına büyük bir dert açacaktır. Meryem ise bambaşka bir dertle boğuşmaktadır. Kuyumcudan senet karşılığında aldığı altınlar başına bela olur. Derdini çözmek için köşke gelip Firuze’den yardım isteyen Meryem, büyük bir skandala imza atacaktır...

 

Firuze 2.Bölüm Fragmanı

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 1484

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1656

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2591

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1903

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1801

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön