Dünya oyun şampiyonası başlıyor...

70 Milyar dolarlık oyun sektörünün merkezi Güney Kore, 8. G-Star Uluslararası Oyun Fuarı’na hazır. 8 Kasım’da başlayacak ve birçok yeni oyunun ilk kez oyuncularla buluşacağı fuarı, oyun geliştiriciler de en az oyuncular kadar heyecanla bekliyor. Fuarda düzenlenecek “Dünya Oyun Şampiyonası” kapsamında Türkiye’den de 8 oyuncu yarışacak.

Dünya oyun şampiyonası başlıyor...

Oyunlar Oyuncuların Tepkilerine Göre Şekilleniyor

Oyun geliştiricilerine, pazara sunacakları oyunları test etme ve oyunculardan anında geri dönüş alma fırsatı sunan G-Star, oyun sektöründe “kullanıcı odaklı geliştirici” sıfatını kazanmak isteyen firmalar için çok önemli bir yer tutuyor. Fuara katılan birçok firma gibi kullanıcıların istekleri doğrultusunda oyunlarına şekil vermek istediklerini belirten Knight Online’ın yayıncı firması NTT Game CEO’su Sean Lee, “Oyun geliştiriciler yeni oyunların piyasaya çıkmadan önceki aşamalarında buraya gelmeyi tercih ediyorlar. Biz ise yıllardır var olan bir oyunun en iyi seviyede tutunabilmesi adına çalışmalar yapıyoruz. Yayın haklarına beş ay önce sahip olduğumuz Knight Online’ı oyuncuların arzu ettiği ve ihtiyaç duyduğu şekilde şekillendirmeye başladık ve Knight Online tarihinde bir ilki gerçekleştirdik. Benim ve Knight Online Türkiye ekibinin katılımıyla 6 Ekim’de oyuncularla bir araya gelerek mevcut durumu ve gelişmeleri değerlendirdik. 36 klan liderinin katıldığı etkinlikte oyuncular bizlerle birebir iletişime geçme fırsatı buldu ve Knight Online’ın yakın dönem yol haritasını beraber belirledik” şeklinde konuştu.

 

8 Türk Oyuncu 8 Kasım’da 8. G-Star’da…

Yarı finali Almanya’da düzenlenen Gamescom Oyun Fuarı’nda gerçekleşen Knight Online turnuvasının finali G-Star’da noktalanacak. Almanya’da yarışma fırsatı bulan ve kazanan 2 farklı klandan 8 Türk oyuncu, şimdi de Güney Kore’de düzenlenen G-Star Uluslararası Oyun Fuarı’na yine NTT Game tarafından götürülüyor. Güney Kore’ye gitme şansı bulan Knight Online oyuncuları turnuva sonunda çeşitli ödüller de kazanacak. 11 Kasım’daki finalde birinci olan klan 5000$, ikinci olan klan 3000$, üçüncü olan klan ise 1000$ kazanacak. 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1806

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 1506

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1661

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2591

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1903

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön