Jennifer ve Casper evliliğe göz kırpıyor!

Marc Anthony’den ayrılır ayrılmaz Casper Smart’la aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez, ünlü dansçıyla evlenip çocuk yapmanın hayalini kuruyor.

Jennifer ve Casper evliliğe göz kırpıyor!

Lopez "Evet" demeye hazır!

Yedi yıllık eşi ve çocuklarının babası Marc Anthony’yle yollarını ayırdıktan kısa süre sonra dansçı Casper Smart’la aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez, yeniden evlenebileceğini açıkladı. Kendisinden 18 yaş küçük olan sevgilisiyle çok iyi anlaştığını, çocuklarının onunla vakit geçirmekten büyük keyif aldığını belirten Lopez, evlilik kurumuna hâlâ inandığını söylüyor. Seksi şarkıcının OK! Dergisi’ne demeç veren yakınlarıysa, “Casper evlenme teklif ederse Jennifer anında ‘evet’ der” diye konuştu.

 

Bebekleri olsun istiyorlar!

Jennifer Lopez’in Marc Anthony’yle birlikte olduğu dönem boyunca ünlü şarkıcıyla sürekli ego çatışması yaşadığını belirten yakınları, sözlerini şöyle sürdürdü: “Marc ve Jennifer birbirlerini hiçbir zaman sadece karı-koca olarak göremedi. Mesleki karizmaları ve egoları her zaman ilişkilerini gölgeledi. Oysa Jennifer, Casper’la ilişkisinde böyle bir problem yaşamıyor. Kendisini hayatında ilk defa evinin kadını gibi hissettiğini söylüyor. Jennifer Casper’dan bir bebeğinin olmasını istiyor. Casper da bu fikre çok sıcak bakıyor.”

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4693

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2096

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7876

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3033

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1723

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön