Hotmail 8 yıl sonra değişti! İşte yeni Hotmail:Outlook

1996’da kurulan Hotmail, 8 senedir e-posta servisinde hiçbir değişiklik yapmamıştı. Kullanıcılar sadece birkaç ay sonra yeni Hotmail’i kullanmaya başlayacaklar.

Hotmail 8 yıl sonra değişti! İşte yeni Hotmail: Outlook

Microsoft, Salı günü kolay Facebook entegrasyonu olan ve yenilenen ücretsiz e-posta hizmetini kullanıcılarına sundu. Yenilen Hotmail'in adı artık Outlook.

Dünyanın en geniş yazılım şirketi 324 milyon kullanıcıya sahip (yani uluslar arası marketin %34’üne sahip) olan Hotmail adını Outlook olarak değiştirdi. Yeni bir görünüme sahip olan servisin sosyal ağ bağlantıları da geliştirilmiş. Ayrıca birçok yeniliği de kapsıyor.

Müşterilerinin çoğunu hızla yenilenen ve piyasa’nın %31’ine sahip Gmail'e kaptıran Microsoft yeniden atağa kalktı. Pazarın %32’sine ise Yahoo Mail sahip.

1996’da kurulan Hotmail, 8 senedir e-posta servisinde hiçbir değişiklik yapmamıştı. Kullanıcılar sadece birkaç ay sonra yeni Hotmail’i kullanmaya başlayacaklar.

Kullanıcılar yapılan değişikliklerle artık Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google+ kullanan arkadaşlarının yeniliklerini rahatlıkla görebilecek. Ayrıca Facebook ile anında yazılı konuşma (chat) yapabilecekler.

Yeni sürüm yayınlandıktan kısa bir süre sonra kullanıcılar Skype ile anında görüntülü görüşme yapma olanağına da sahip olacaklar.

Hazırlayan: Müge KeçeciFacebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4660

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2080

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7859

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3020

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1703

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön