İstanbul için şehirden kaçıyor

Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı’nın ününe ün katan Okan Bayülgen, minik kızı İstanbul’un rahatı için İstanbul dışına kaçma kararı aldı.

İstanbul için şehirden kaçıyor

Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı’nın ününe ün katan Okan Bayülgen, minik kızı İstanbul’un rahatı için İstanbul dışına kaçma kararı aldı. Doğan Apartmanı’ndaki üç dairesini kiraya verecek olan sevilen şovmen, Beykoz, Kemerburgaz gibi yeşili bol semtlerde yaşamayı planlıyor.

 

Göz önünde olmak istemiyor

Doğan Apartmanı’nın ününe katkısı büyük olan isimlerden, ekranların sevilen yüzü Okan Bayülgen, kızı İstanbul için apartmanı terk edip Beykoz, Kemerburgaz gibi daha az göz önün de olacakları ve yeşili bol bir semtte oturma kararı aldı.

 

Kızının ve eşinin göz önünde olmasını istemediği için İstanbul’un merkezi ve popüler semtlerinden kaçan Bayülgen, bu radikal kararıyla yakın çevresini de şaşırttı.

 

Dairelerini kiraya verecek

2008 yılında Galata’daki ünlü Doğan Apartmanı’ndan üç daire satın alan, apartmanın yöneticiliğini de üstlenen ve binaya büyük yatırım yapan Okan Bayülgen, artık kendisiyle özdeşleşen tarihi binadan üç yaşındaki kızı İstanbul için ayrılıyor.

 

Popüler semtlerde gazetecilerin ve halkın yoğun ilgisinin çocuğunun üzerinde olmasını istemeyen Bayülgen, Doğan Apartmanı’ndaki dairelerini kiraya verecek.

 

Hazırlayan: Zafer Akbaş

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1416

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 2474

 • Patates tost tarifi!
  Patates tost tarifi!

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6867

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 1204

 • Pilav nasıl yapılır?
  Pilav nasıl yapılır?

  Süresi : 00:59 İzlenme : 1535

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön