Rihanna: Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen ünlü şarkıcı Rihanna, “Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam” dedi ve ekledi: “İçimdeki farklı kadınları dış görünüşüme yansıtmaktan korkmam!”

Rihanna: Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam

‘İçim dışıma yansıyor’

Dış görünüşünü sürekli yenileyen ve karşılarına sık sık farklı bir imajla çıkarak hayranlarını şaşırtan Rihanna, “İçimde bir sürü farklı kadın var. Bukalemun gibiyim. Ne zaman içimde yeni bir bana rastlasam, onun bana hissettirdiklerini dış görünüşüme yansıtıyorum” dedi. Kendini bazen dünyanın en kışkırtıcı kadını, bazen de bir hanımefendi gibi hissettiğini belirten Rihanna, “Ruh halim giyimime de saçıma da yansıyor” diye konuştu.


‘Dişilik enerjim arttı’

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen ünlü şarkıcı, “Seksiliğin temel şartı insanın kendi içindeki güzellikleri keşfetmesi ve bunları dışarı çıkarabilmesidir. Ben bu konuda başarılıyım” dedi. Sarıya boyattığı ve uzattığı saçlarının kadınlık enerjisini yükselttiğini belirten Rihanna, ekledi: “Yakışmayacağı korkusuyla dış görünüşlerinde değişiklik yapmayan hemcinslerime kızıyorum. İnsan yeniliklerden çekinmemeli.”


Saçına ne yapsa taklit ediliyor

Rihanna, şekilden şekle soktuğu saçlarıyla hemcinslerinin rol modeli durumunda. Bugüne kadar kısadan uzuna, kızıldan siyaha her saçı deneyen Rihanna’nın saç modelleri, dünyanın dört bir yanında taklit ediliyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4694

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2097

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7877

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3033

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1723

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön