Gülşifte Farahani çıplak poz verdi!

Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio’yla çevirdiği filmde başını örtmeyen İranlı aktrist Gülşifte Farahani, Fransa’da da bir magazin dergisine çıplak pozlar verince ülkesinde istenmeyen kişi ilan edildi.

Çıplak poz verdi diye İran’a gelemezsin dediler...

Fransa’da yayımlanan Madame Le Figaro Dergisi’ne çıplak poz veren İranlı oyuncu Gülşifte Farahani, ülkesinde istenmeyen kişi ilan edildi. Farahani, İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad yönetiminin sinema sektörüne uyguladığı baskıcı tutumu protesto için, geçen yıl ülkesini terk edip Paris’e yerleşmişti. Leonardo DiCaprio’yla çevirdiği ‘Body of Lies’ filminde başını örtmediği için tepki çeken Gülşifte Farahani, bir de Madame Le Figaro’ya verdiği pozlarla İran yönetimini öfkelendirdi.

 

Farahani, İran Kültür ve İrşad Bakanlığı’ndan “İran’ın aktör ve aktristlere gereksinimi yok, sanatsal hizmetlerinizi başka yerlerde yapabilirsiniz” şeklinde bir uyarı aldığını söyledi. Ahmedinejad yönetiminin aforoz ettiği İranlı sanatçı, çıplak fotoğraflarının yayımlanmasından sonra Facebook sayfasına çok sayıda mesaj geldiğini sözlerine ekledi. Farahani, mesaj gönderenlerden bir kısmının kendisini “ahlaksızlıkla” suçlarken, tabulara baş kaldırdığı için “hayranlıklarını” ifade edenlerin de olduğunu dile getirdi.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 1472

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1652

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2589

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1900

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1801

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön