Uyumanıza yardımcı olacak 5 bitki

Daha iyi bir uyku için yatak odanızda bu 5 bitkiyi mutlaka bulundurun!

Yatak odanızda bu 5 bitki mutlaka olsun

Bitkiler dekoratif bir oda hazırlamada yardımcı olacağı gibi sağlığınız için son derece yararlıdır. Bazılarının vücudu yatıştırıcı ve temizleyici etkileriyle bilinir ve uyku kalitenizi artırabilir. Daha iyi bir uyku için yatak odanızda bu 5 bitkiyi mutlaka bulundurmalısınız. 

 

EVİN HAVASINI TEMİZLEYEN BİTKİLER Bakımı ve yetiştirmesi de çok ko... BİTKİLERLE SONBAHAR DEKORASYONU Sonbaharın hüzünlü havasını dağı...

 

 

Areka Palmiyesi

Bu bitki havayı temizler, toksinleri ve karbondioksiti yok eder. Aynı zamanda bol miktarda nemi havaya bırakma özelliğini kullanarak, ısıtma sisteminizin havayı kuruttuğu kış aylarında özellikle kullanışlıdır.

 

EVLİLİKTE SAĞLIKLI VE RAHAT BİR UYKU İÇİN FENG SHUİ Eşinizle aynı yastığa uzun yılla... BİTKİLERLE SONBAHAR DEKORASYONU Sonbaharın hüzünlü havasını dağı...

 

 

Aloe Vera

İyileşme kabiliyetinin bulunduğu aloe vera, formaldehit gibi potansiyel olarak tehlikeli kimyasalların temizlenmesine yardımcı olan en etkili bitkidir. Genellikle diğer bitkilerin tam tersi, gece oksijen yayar. Aynı zamanda, bağışıklığınızı olumlu yönde etkileyen uçucu maddeleri de serbest bırakır.

 

TREND: SUKULENT TIRNAKLAR Kaktüs familyasından bir bitki o... BANYO DEKORASYONU İÇİN 5 BİTKİ Banyonuzu sıradanlıktan uzaklaşt...

 

 

Benjamin

Benjamina, 1 numaralı hava temizleyen bitkidir. Havadaki benzen, amonyak, toluen ve diğer zararlı yabancı maddelerin % 70'den fazlasını ortadan kaldırır. Tüm bu bileşikleri işleyerek aynı zamanda mevcut mikropların yarısını yok eder. Hem uykunuzun kalitesini artıracak hem de yatak odasında gerçekten iyi görünecektir.

 

VAZO ÇİÇEKLERİNİN BAKIMI NASIL YAPILIR? Mutluluk kaynağımız olan çiçekle... BALKONDA YETİŞTİREBİLECEĞİNİZ BİTKİLER Bahar yüzünü gösterdi bile.

 

 

Paşa Kılıcı

Bu bitki solunum ve bağışıklık sisteminiz için iyidir. Baş ağrısı ve yüksek tansiyonun azalmasına yardımcı olur. Aloe vera gibi oksijen üretir ve geceleri havadan karbondioksit çıkarır. Uykunuz yatak odanızdaki pasaşa kılcı sayesinde daha rahat olacaktır. 

 

FENG SHUİ'YE GÖRE OTURMA ODASI DÜZENLEMESİ Oturma odalarının düzenlenmesind... EVİNİZDE DAHA ÇOK BİTKİ BESLEMENİZ İÇİN 3 SEBEP Bitkiler, evlere sağlık katan et...

 

 

Aşk Merdiveni

Aşk merdiveni uçucu yağlar, flavonoidler ve diğer maddeler açısından zengindir. Bu nedenle, bu çiçek sinir sisteminiz için mükemmel bir düzenleyici olacak ve stresle baş etmenize yardımcı olacak.

 

Canlı bitkilerden aksesuarlar

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4691

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2095

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7874

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3032

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 1723

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön