Ünlülere özel ses geçirmez daire!

Horlayarak eşlerini rahatsız etmemek için ses geçirmez odada uyuyan ünlüler şimdi de “mahremiyetlerini” korumak için New York’ta 13 milyon dolara ses geçirmez daire satın alıyor.

Ünlülere özel ses geçirmez daire!

ABD’nin New York kentinde, 1929’da, Art Deco sanat akımının çizgisini taşıyarak New York Telefon Şirketi için inşa edilen “Walker Tower” adlı bina, evinde komşularından çekinmeden parti vermek isteyenlere özel ses geçirmeyen dairelerin yer aldığı bir yapıya dönüştürüldü.

 

18’inci Cadde’deki binada, 4.3 metre yüksek tavanı olan ve 46 santimetre kalınlığındaki duvarları sayesinde ses geçirmeyen çoğunluğu iki odalı 50 daire bulunuyor. Özel hayatlarının dışarıya yansımasını istemeyen ya da gürültüyü yapma özgürlüğüne sahip olmak isteyen ünlülerin rağbet ettiği iki odalı dairelerin fiyatı 13 milyon dolar (23.2 milyon TL).

 

Diaz da aldı!

Binadan daire satın alan ünlüler arasında oyuncular Cameron Diaz ve Ryan Reynolds’la evlenen ülkemizde “Dedikoducu Kız” adıyla gösterilen “Gossip Girl” dizisiyle ünlenen Blake Lively de var. Dairelerin yarısından fazlasının satıldığı binada çocuklara yönelik parti odası, yoga odası, sauna ve SPA bulunuyor. Hollywood ünlülerinin, eşlerini horlayarak rahatsız etmemek için ses geçirmez odada uyuduğu ortaya çıkmıştı.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1840

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1657

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 3301

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1593

 • Tost makinasında cips nasıl yapılır?
  Tost makinasında cips nasıl yapılır?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 6407

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön