Ayşe Gümüş

Ayşe Gümüş’ün aşk mektubu…

Ayşe Gümüş

Askerime...  

 

Hayallerimiz peşinde koşarken nerelere gelmişiz hiç farkında bile değiliz bumuydu bizim istediklerimiz bumuydu hayallerimiz 5 yıllık bir aşk hikâyesi bizim ki 5 yıllık bir mücadele keşkelerle dolu koskoca zaman aşk herkese mutluluk getirmiyor herkes mutluluğu tadacak şansa sahip olamıyor. Aşk bazen üzülmektir, hüzünlenmek, sabretmektir, mücadele etmektir ve aşk daha anlatılamayacak birçok şeydir...   

 

Hani hep derdin ya elbet kavuşacağız hep beraber olacağız ben hep o günün hasretiyle kendimi avuttum hep hasretin son bulmasını istedim.  5 yıl hasretle aşkla hiç bir zaman tam anlamıyla sana kavuşamadım aslında hep mesafe hep uzaklık tabi ki bunlar aşkı yaşamamak için bahane olamaz insan seviyorsa ne mesafe ne mücadele zor gelmemeli.  

 

Ben hiç ümidimi kaybetmedim senden yana 200 gün bile kalmadı askerliğini bitirmene hep bana gelecekmişsin gibi bir his doğuyor içime hep beraber olacağımıza inanıyorum çünkü sen bana bunu öğrettin hasretle beklemeyi hep sevmeyi hep umud etmeyi.  

 

Sen bana vazgeçmeyi pes etmeyi öğretmedin bana bunu yaşatmamışken neden bu sebepsiz gidiş anlam veremiyorum. Şimdi sen yoksun ya ben ıssız bir adaya düşmüş gibiyim sessizlik hâkim her yanımda bu koca şehrin gürültüsü hareketliğini bile göremiyorum.  

 

Seninleyken var olduğunu biliyorken içimde uçuşan kelebekler şimdi durdu tek tek kalbim yasta mutsuzum ama her şeye rağmen umudumu yitirmiyorum beklide beni ayakta tutan bir gün bana geleceğindir.  

 

Belki de kendimi kandırıyorum ama AŞKI böyle yaşamakta güzel.  Sana söz verdiğim gibi aşkım senden başka kimseyi görmüyor gözüm çünkü ben deliler gibi aşık oldum çünkü ben ruh ikizimi buldum.

 

Ve sana yeni bir söz daha veriyorum. Umudumu asla yitirmeden 05.11.2008 deki gibi ilk gün ki gibi bana gelmeni bekleyeceğim hasretle sana kavuşmadan ölmeyeceğim. 

 

Aşk her şeye rağmen yaşamaya değer.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 182

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 533

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 496

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 540

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 900

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön