Nehir Kara

Nehir Kara
Seni düşünmeye başladığım andan itibaren anladım ki ben hep seni beklemişim , öylesine çok istedim ki içimde olduğun zaman seni görmeyi , o merak beni hep heyecanlandırdı. Zor olduğunu düşünsemde zaman zaman hamileliğin, sana kavuştuğum o anda her şeyi unuttum ve seni ilk gördüğüm anı ölümsüzleştirdim yüreğimde , o minik ellerin bana bütün her şeyi unutturdu işte o an anladım ki anne oldum .
Şimdiler de büyümek için can atan o ayakların o ellerin beni sana daha da bağlıyor bebeğim. İnsan, başkalarının yaptığı her şeyi izlermi böyle delicesine ve sevinir mi her yaptığı şeye ama anne olunca bambaşka sevgiyle mutlulukla doluyormuş yürek. Sanki sokakta toprakla oynuyormuşçasına dolarmı tırnak aralarına kir , her gaz çıkartıığında o muhteşem mutluluğum heleki kakanın kokusu, biliyorum belki büyüyüp bunları okuyunca pek hoşnut olmayacaksın ama seviyorum güzel gözlüm seviyorum işte.
Sen ömrüme ömür katansın , sen doğdun doğalı korkmadığım şeylerden korkar oldum, sen bendeki cansın. Bir kardeşin olsa onu o kadar severmiyim dediğimde anneannen seviyosun diyor. Bilmem ki sevebilir miyim senin kadar bir daha başkasını. Zannediyodum ki babana duyduğum aşk en yücesi en büyüğü ama sana kavuştuğum zaman anladım ki aslında babanı o kadar da sevmemişim :)
Benim güzel meleğim uykunda gülüşün , sana her konuştuğumda bana çıkardığın ses , gözlerimin içine baktığın her an bu kadar mı değerli olur . Seni öpüyoru m ve kahkahalara boğuluyorsun o kadar mı güzel öpücükler , meme emerken çıkardığın ses o kadar mı lezzetli o süt, uyurken yakamı tutuşun o kadarmı korkuyorsun annem, merak etme seni hiç bırakmayacağım ben.
O minik olan bedeninde kocaman bir sevgi yaşat meleğim , öyle bir sevgi ki kimse kıramasın , üzemesin seni, öyle sev ki kıymet bilmezler yanaşamasın sana , sen hep sev meleğim , sen sakın ağlama annem, ağlatma kimseyi de iyi insan olman tek dileğim. SENİ SEVİYORUM
ANNEN
Facebook Yorumları
Yorumlar
79
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 198

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 550

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 509

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 546

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 913

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön