6 sportmen uygulama

Her an yanınızda olan, kalp ritminizi ölçen, günlük adım hedefinizi size sürekli hatırlatan bir spor hocası istiyorsanız, bu mobil uygulamalar tam sizlik!

6 sportmen uygulama

Günlük rutinlerinizi birer fitness programına dönüştüren uygulamalarla kalp atışınızdan, günlük attığınız adıma kadar her şeyi ölçebilir hatta kalp ritminize göre ne kadar yoğunlukta bir egzersiz programı tercih etmeniz gerektiğine sadece 2 dakikada karar verebilirsiniz. Spor salonlarında saatlerce vakit geçirseniz de vücudunuzda neler olduğunu anında göremezsiniz ama bilim ve teknoloji size bileğinizdeki sensörlerle ne kadar efor sarf ettiğinizi, hedefinize varmaya ne kadar kaldığını ve sıradaki adımın ne olduğunu söyleyebilir. Bunun için ihtiyacınız olan bir akıllı saat ve App Store’dan indireceğiniz uygulamalar. Derin bir nefes alın, aplikasyonları indirip koşmaya başlayın.

 

Runkeeper

Koşularınızı, yürüyüşlerinizi ve bisiklet sürüşünüzü takip edebilir. watchOS 3 ile kalp atış hızınız da dahil olmak üzere temel antrenman istatistikleri anında güncellenir.

 

Apple Watch Nike +

Koşarken temponuzu, kat ettiğiniz mesafeyi ve rotanızı takip edebiliyor ve parkurunuzu tamamladığınızda detaylar anında telefonunuzda. Ayrıca antrenman uygulamasını kullandığınızda özel bir sensör sürekli kalp atış hızınızı ölçüyor.

 

Runtastic

Mesafe, tempo veya yükseklik kazancı gibi tüm ilgili antrenman verilerini akıllı saatinizde görebilirsiniz. Ayrıca, antrenman sırasında bileğinizden ölçülen kalp atış hızı da saatinizde görüntülenir. Üstelik bir antrenmanı sorunsuz bir şekilde yapılandırıp yeniden başlatabilirsiniz.

 

Karın, bacak, kalça sıkılaştırıcı egzersiz

 

Seven

Uygulama temel egzersizlerde maksimum kalp atış hızınızın yüzde 80’ine ulaşacak kadar yoğun çalışmaya teşvik eden yeni “Heart Boosts” konsepti sunuyor. Seven’ın her egzersizin şeklini gösteren animasyonları ve motive eden antrenman koçları da var! Her spor için uygun.

 

Streaks

Kullanıcılarının hedefe ulaşması için hazırlanan uygulamanın en beğenilen özelliği tekerlekli sandalyeli sporseverlere tekerlek itme sayılarını ve kat ettikleri mesafeyi takip etme olanağı vermesi. Günlük rutin işlerinizi fitness’a çevirmek istiyorsanız, birebir.

 

Zova

Tüm günlük aktivitelerinizi izleyip değerlendiren Zova, sizi yürüyüşler, koşular ve 10 dakikalık antrenmanlar için yönlendiriyor. Ayrıca Digital Crown’un basit bir hareketiyle sıradaki egzersizin ne olabileceğini de öneriyor.

 

Haber: Ece Ulusum

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 202

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 564

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 514

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 546

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 915

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön