Sıkı bir vücut için kavitasyon ve quantum yöntemi

Kavitasyon ve quantum yöntemleri hakkında bilginiz var mı?

Sıkı bir vücut için kavitasyon ve quantum yöntemi
 • Bazıları hangi yöntemi denerse denesin bölgesel yağlarından kurtulamıyor. Kavitasyon ve quantum yöntemleriyle her seansta 8 cm’e kadar incelmek ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün.

 

 • Düzgün ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak herkesin ideali. Oysa son yıllarda sağlıklı kısmı atılıp sadece iyi görünmek önemli hale geldi. Bu yüzden özellikle Amerika’da genç kızlarda hastalık haline gelen 0 beden olma düşüncesi ortadan kaldırılmak isteniyor. Ya çok kilolu ya da çok zayıf kişiler yaygınlaştı. Bu durum karşısındaysa sağlıklı olarak incelme daha önem kazandı. İşte bu yöntemlerin başında gelen kavitasyon ve quantumdan söz ediyoruz. Cilt Hastalıkları Uzmanı Doktor Betül Şengör yönetimindeki Nişantaşı Sculpture’da; bölgesel yağ birikimlerini kavitasyon uygulaması denilen düşük frekanslı ultrason dalgaları ile parçalamak, kullanılabilir hale getirmek, tek seansta bile gözle görülür fark yaratmak mümkün olabiliyor.

 

Nedir?

 

Kavitasyon uygulaması sonucunda katı ve yerleşmiş olan yağlar sıvılaşmış ve atılımı çok kolaylaşmış hale gelebilir. Kavitasyon çıkışında aynı seansta uygulanan Quantum elektro situmilasyon yöntemiyle kasları çalıştırarak sıvılaştırılmış yağların yakılması ve atılımı desteklenir. Karın, basen, popo ve baldırlardaki yağları 40 dakika içinde parçalayan kavitasyon uygulaması doğru bir diyet programı ve quantum ile birleştiğinde 1 seansta 8 cm’e kadar incelme ve sıkılaşma sağlayabiliyor. Program, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason dalgalarıyla yağ hücre zarlarını parçalar. Açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılır.

 

Hangi bölgelerde etkili?

 

Kadın vücudunun alt kısımlarında, basen, popo, kalçanın iç ve dış kısımları, dizler, bacağın üst bölümleri, kolun arka kısmı, sıklıkla kasların zayıfladığı olduğu vücut bölümlerinde beraber görülür. Bu bölgelerde yağ sertleşmeye meyillidir. Normal ebattaki fazla hücre sayısından ya da normal sayıdaki büyük hücre sayısından ya da her ikisinden dolayı bölgesel yağ fazlalığı ortaya çıkar. Bunun sonucunda da hep aynı bölgeden kilo alınır ve yağ depolanır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 196

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 548

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 505

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 546

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 912

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön