Adriana Lima poposuna sahip olmak istemez misiniz?

Kalkık ve yuvarlak kalça isyeyenler için...

Adriana Lima poposuna sahip olmak istemez misiniz?

Kalçanızın büyüklüğünden değil, biçimsizliğinden yeterince kalkık ve yuvarlak olmamasından şikâyetçi misiniz? “Aylarca spor yapmaya zamanım yok” diyorsanız Thermage Body, tek seanslık bir işlemle sizi Brezilyalı mankenler Adriana Lima ve Gisele Bundchen gibi yuvarlak ve kalkık bir popoya kavuşturabilir...

Thermage Body teknolojisi, ciltte sıkılaşma ve toparlama sağladığı için özellikle kısa sürede belirgin sonuç almak isteyenlerin tercihi. Sistem, sorunlu bölgeye gönderdiği radyo dalgalarıyla kolajen dokuda yenilenme sağlıyor. Saç teli gibi düşünebileceğimiz ve popomuzun dik ya da gevşek olmasından sorumlu kolajenler; gönderilen ısıyla bir saç teli nasıl sıcakla gerilip kalınlaşırsa buna benzer biçimde gerginleşip kalınlaşıyor. Bu da poponuzu işlembiter bitmez sıkılaştırıyor. Hatta sağ kalçanıza uygulanan işlembiter bitmez sol kalçanızla aralarındaki farkı açıkça görebiliyorsunuz. Üstelik ısı uyarısı alan kolajen doku kendini onarmaya da gidiyor ve üretimini artırıyor. Konuyla ilgili detayları ArtPlast Estetik Cerrahi’den Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Op. Orhan Murat Özdemir anlattı.

Thermage Body’den kısaca bahseder misiniz?
Yöntem, cildinizin derin tabakalarındaki liflerin kolajen moleküllerinin kısalıp gerginleşmesini ve destek dokulardaki sarkıkları toparlayarak, cildinizi eskisinden daha genç görünmesini sağlıyor. Yalnızca tek seans uygulanan monopolar bir radyo frekans yöntemi olan Thermage Body’nin en büyük artısı, sonuçların yavaş yavaş ve artarak ortaya çıkması, oldukça etkili olması ve her deri tipinde uygulanabiliyor olması. Bu teknoloji kolajen yapıda hemen etkisini gösteren bir sıkılaşma sağlıyor ve zaman içinde bu sıkılaşma artıyor. Gözle görülür bir biçimde popo toparlanıyor ve yukarı kalkıyor.

Bu sistem popo dikleştirme dışında da kullanılıyor mu?
Thermage Body, ameliyatsız yüz germe, sarkmış kolların, gevşemiş, deforme olmuş bacakların, göbek ve basen bölgesinin toparlanmasında da ameliyat olmak isteyenlere en ciddi alternatif olarak kullanılıyor.

Bu uygulama diğer cerrahi işlemler kadar etkili mi?
Bıçak altına yatmaktan korkanlar için kullanılabilecek ilk seçenek. Elbette estetik cerrahi kadar etkili değil. Çok sarkmış ciltlerde yapılan uygulamalardan etkili sonuç alamayız. Thermage Body deriyi gençleştirip, toparlar. Böylelikle poponuz kalkık bir görünüme sahip olur.

Serpil Çekin

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 3940

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 3417

 • Pilav nasıl yapılır?
  Pilav nasıl yapılır?

  Süresi : 00:59 İzlenme : 1412

 • Doğum korkusu nasıl yenilir?
  Doğum korkusu nasıl yenilir?

  Süresi : 02:20 İzlenme : 4283

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 3458

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön