Kocasını gölgede bırakan 10 muhteşem First Leydi

Gözler her zaman üzerlerinde olur. Her zaman harika görünmek ve sosyal aktivitelerinden aileleriyle olan ilişkileri ve modaya kadar her açıdan rol model olmak zorundadırlar. En iyileri her zaman akıllı, stil sahibi, alımlı ve güçlü karaktere sahip olanlardır. Sizin için devlet liderlerinin, milyonların kalbine taht kuran eşlerini derledik.

 • Jacqueline Kennedy, Amerika Birleşik Devletleri

  Birleşik Devletlerin başkanı John Kennedy’nin eşi Jacqueline Kennedy, “Benim vazifem, Amerika’nın zevksiz bir ülke olmadığını dünyaya göstermek,” diyordu. Ve bunu da başardı. Bir stil ikonu olan Jacqueline, hala tasarımcıların ve film yapımcılarının ilham kaynaklarından biridir.  “ Bir elbise sizin bir kadın olduğunuzu gösterecek kadar dar, bir leydi olduğunuzu gösterecek kadar da bol olmalıdır.” Jackie aynı zamanda nezaketi, mizacı, keskin zekası ve kocasına sonsuz bağlılığı ile de insanları büyülemiştir.

 • Michelle Obama, Amerika Birleşik Devletleri

  Michelle Obama neşesi ve doğallığıyla saygı kazandı. Obezitenin oldukça yaygın olduğu Amerika’da, Michelle “Harekete geç!” isimli bir programı başlatıp Beyaz Saray’da kurduğu bahçede sağlıklı beslenmenin bir örneğini inşa etti.  Oldukça feminen ve şık stil algısı özel bir övgüyü hak ediyor. Michelle, konuşmalarında yanında yer aldığı eşini dahi gölgede bırakan bir yapısı olduğunu söylemeliyiz.

 • Grace Kelly, Monako

  Prenses olmak için kariyerinden vazgeçen güzel ve başarılı bir Hollywood aktrisinden bahsediyoruz. Monako Prensi Rainier III ile evlendi. Bir prenses olarak katıldığı ilk Noel Balosu’nda, prensliğin dört bir yanından çocukları konuk etti. 1982’de bir kazada hayatını kaybeden Prenses, tam anlamıyla kalıcı bir figür olarak tarihteki yerini aldı.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 58

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 430

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 384

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 498

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 827

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön