Kristen Stewart’ın stil evrimi...

Geçen hafta transparan elbiseleriyle gazetelerin logo yanını süsleyen Kristen Stewart’ın bir türlü oturtamadığı tarzını mercek altına aldık.

Kristen Stewart’ın stil evrimi...

Geçen haftaya damgasını vuran, arka arkaya giydiği iki transparan kostümle Kristen Stewart’tı. The Twilight Saga Breaking Down Part 2’nin Los Angeles prömiyerinde giydiği Zuhair Murad tasarımı altın rengi, transparan elbisesinin ardından ertesi gün aynı modacının daha cüretkâr bir kostümüyle kameralar karşısındaydı genç yıldız.

 

Blog’larda rüküşlükte Lady Gaga’yla yarıştığı konuşulan Stewart’ın bir sonraki galada ne giyeceğimerak konusu. 2002’de Jodie Foster’la oynadığı Panic Room’un galasından bugüne 10 yılda Kristen Stewart büyüdü, güzelleşti, serpildi. Ancak stilini bir türlü oturtamadı. Günlük yaşamında jean, tişört ve Corverse’den vazgeçmeyen, dağınık duruşuyla rock bir tarza bürünen ünlü yıldız, kırmızı halıda ne giyeceğine karar veremiyor.

 

Bir galada seksi stiletto’larıyla bir başka galada kırmızı kokteyl elbisenin altına giydiği spor ayakkabılarıyla görülebiliyor. Bir Kristen Stewart stilinden bahsetmekmümkün değil. Yaşıtlarının aksine omodaya pek meraklı da değil. Ama kırmızı halıda dikiş tutturamıyor diye onun genç kızlar arasında ikon olmadığını sanmayın, pek çok blogger’a göre sokakta rock tarzı benimseyenlerin ikonu oldu. İşte dünden bugüne değişse de oturamayan Kristen Stewart tarzı...

 

The Twilight Saga Breaking Down Part 2’nin Los Angeles galasında giydiği altın rengi Zuhair Murad elbisesi ve Jimmy Choo ayakabılarıyla tartışmasız gecenin kadınıydı.

 

 

2009 MTV film ödüllerinde tarzını gecelere taşımaya devam etmek istedi, şık elbiselerinin altına

Converse’lerini giydi ama alkışlandığı söylenemez. Yigal Azrouel elbisesiyle eskimiş spor ayakkabılarını kombinledi, bahanesiyse prömiyerlerde düz ayakkabıların daha çok imza vermesine imkân sağlamasıydı. “Birçok yıldız topuklularla güzel görünmenin peşinde ve bu yüzden çok yavaş yürüyorlar. Spor ayakkabı giysinler” dedi.

 

 

2007’de “İnto the Wild” filminin prömiyerinde ilk defa bir genç kız gibi... Dağınık topuzu ve dumanlı göz makyajıyla Stewart da bir yıldıza dönüşmeye başlıyor.

 

 

2005’te Tribeca Film Festivali’nde 15 yaşında ama yine kocaman bir kadın gibi giyinmiş Stewart.

Camel rengi ceketi, krem rengi pilili eteği ve babet ayakkabılarıyla bir öğretmen gibi. Yaşını ele veren tek güzel yanı doğal  saç ve makyaj...

 

İlk başrol oynadığı Panic Room’un 2002’deki prömiyerinde 11 yaşında olan Kristen Stewart, bağcıklı ayakkabıları, siyah elbisesi ve siyah trençkotuyla bir çocuk oyuncunun nasıl giyinmemesi gerektiğine örnek.

 

Haber: Aysun Öz Kaşi

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Doğumda sancı neden olur?
  Doğumda sancı neden olur?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 2516

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 1200

 • Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler
  Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler

  Süresi : 00:58 İzlenme : 391

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 697

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1846

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön