Lanvin 2012 – 2013 Sonbahar / Kış koleksiyonu...

Paris moda haftasının en çok beklenilen isimlerinden olan Lanvin, önce rengarenk eğlenceli havasıyla, sonrasında ise elegant ve dişi çizgileriyle beklentilerin üzerindeydi...

Lanvin 2012 – 2013 Sonbahar / Kış koleksiyonu...

Her yeni koleksiyonla Paris moda haftasına farklı bir ruh katan Lanvin, diğer birçok sıkıcı Fransız markalarının aksine renk seçiminde de tasarımlarda da korkusuz davranmış. Bu haliyle daha çok cesur bir İtalyan markasını andıran Lanvin'in bu yeni yüzü ve başarısı aslında muhteşem tasarımcısı Alber Elbaz'a bağlıdır. Fas asıllı olan ama İsrail'de büyümüş tasarımcının renkli kimliği, annesi ve babasının sanatçı ruhundan ileri gelmektedir.

 

Elbaz'ın Lanvin adına hazırlamış olduğu bu festival tadındaki koleksiyonu tanımlamak için şöyle bir tabir kullanılırsa yanlış olmaz sanırım "rengarenk ve eğlenceli küçük parti kekleri". Hani sadece baktığınızda bile sizi heyecanlandırıp mutlu eden keklerden bahsediyorum. Ama bence bu keklerin tadı da en az görünümleri kadar güzeller.

 

Tasarımlarda sadece renk seçimi değil vücüt hatlarını biraz daha abartarak ortaya çıkaran kesimler, fırfırlardan ve kum saati şekillerden bahsediyorum, bazı elbiselerde gördüğümüz neredeyse baştan aşağı kullanılan ve bir hazineyi andiran rengarenk kristaller, parlak kumaşlar, yumuşacık kürkler, kısacası bir kadının kendini iyi hissetmesi için gerekli herşeyi bu koleksiyonda görmek, Elbaz'ın muhteşem yaratıcılığı sayesinde mümkün olmuş.

 

Bu olağanüstü ve çok lezzetli koleksiyonun tasarımcısı Alber Elbaz, Lanvin'i 10 yıldır tasarımlarıyla yukarıya çıkarıyor. Elbaz'ın daha uzun süre Lanvin'de kalacağı ve bu ya da daha öncekiler gibi başarılı tasarımlarıyla moda dünyasında git gide daha büyük bir isim olacağı kesin görünüyor.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1634

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 4558

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 1578

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2575

 • Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?
  Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 6334

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön