Sezonda öne çıkan etek trendleri neler?

Bu sezon eteklerde hangi boy ve hangi renkler moda? İşte ipuçları...

Sezonda öne çıkan etek trendleri neler?

İlkbahar/ Yaz sezonu dendiğinde akla gelen ilk parçalar genellikle etekler oluyor. Mini, midi ve maxi olmak üzere her boyda tasarlanan etekler birbirinden farklı formlarıyla herkesin giyebileceği bir hal alıyor. Havaların da ısınmasıyla mini eteklerin kullanımı artsa da bu sezonun öne çıkan etek trendi; midi yani orta boy denilen dizin hemen altında biten modeller oluyor.

Özellikle kalem etek modasının geri gelmesiyle gündeme gelen midi boydaki etekler sezonda çok farklı formlarla çıkıyor karşımıza. Kalem etekler varlığını sürdürürken onlara bir de çan formundaki modeller ekleniyor. Özellikle Louis Vuitton ve Prada gibi markaların koleksiyonlarında bolca bulunan çan etekler bu sezonun iddialı trendlerinden biri oluyor. Midi boyun yanı sıra geçiş sezonlarda hit olan, yerlerde sürünen uzun etekler bu sene de trendlerden biri olmaya devam ediyor. Özellikle mint yeşili, uçuk sarı ve pastel tonları gibi renklere sahip modellere birçok yerde rastlamanız mümkün.

Kalem etek denince ilk akla gelen yüksek beller bu sezonda yine çok moda ancak düşük bellerle de Celine ve Louis Vuitton'ın koleksiyonlarında karşılaşmak mümkün. Ayrıca bu sene eteklerde en çok dikkat çeken konu renk ve desen çokluğu. Bahar koleksiyonu olmalarının getirdiği canlı renkler ve birbirinden gösterişli desenler eteklerde de bolca kullanılıyor. Sezon trendlerine genel olarak bakıldığında da tiril tiril uçuşan rengârenk eteklerle kıpır kıpır bir yaz bizleri bekliyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 456

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1764

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2019

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 904

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1105

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön