Ünlü annelerin çocuklar için hazırladığı koleksiyonlar...

Anne olduktan sonra kariyerlerine çocuk kıyafeti tasarımını ekleyen ünlüler ve koleksiyonları...

Ünlü annelerin çocuklar için hazırladığı koleksiyonlar...

Bazıları şarkıları, bazıları da filmleriyle Hollywood'un en ünlü isimleri... Bu ünlülerin ortak noktaları ise anne olduktan sonra değişen kariyerleri...

 

Jessica Simpson

Ünlü yıldız Jessica Simpson çocuklar için tasarladığı "Jessica Simpson Girls Collection" adlı koleksiyonu kendisi gibi ünlü kız kardeşi Ashlee Simpson'la birlikte yürütüyor. Ashlee Simpson, genç kızlığa geçiş dönemine hitap eden koleksiyonun yaratıcı yönetmenliğini yapıyor. Kızlar için tasarladığı ayakkabılarla beklediği ilgiye ve satışa ulaşan şarkıcı "Jessica Simpson Kız Koleksiyonu" ile bu başarısını kıyafetlere de taşıyor.

 

Tori Spelling

Güzel oyuncu Tori Spelling kariyerine tasarımcılığı da ekliyor. "Little Maven" adını verdiği koleksiyonuyla çocuklara eğlenceli bir moda dünyası sunuyor. Renklerin ve desenlerin çok olduğu koleksiyonun en çok dikkat çeken özelliği ise rahatlığı oluyor. Yakında yenisi beklenen koleksiyonda; klasik sahil tarzı, Los Angeles'ın rahatlığı ve vintage bir görünüm harmanlanıyor.

 

Gwen Stefani

L.A.M.B. markasıyla tasarım dünyasına giriş yapan ünlü şarkıcı "Harajuku Mini Collection" adıyla çocukların dünyasına geçiş yapıyor. Şarkıcının bu koleksiyonu Japon kültüründen ve Stefani'nin kendi çizgisinden esinlenilerek oluşturuluyor. Tasarımlarda dikkat çeken, parlak ve renkli modellere yer veriliyor.

 

Emma Bunton

Spice Girls müzik grubu ile ünlenen şarkıcı Emma Bunton' da çocuk koleksiyonu yapan ünlü annelerden... Tam 99 parçadan oluşan koleksiyonda yeni doğan bebeklerden 10 yaşındaki çocuklara kadar çok sayıda model yer alıyor. Bunton tasarımlarını oluştururken renkli, eğlenceli ve her çocuğun giymek isteyeceği modeller olmasına önem verdiğini belirtiyor.

 

Çocuklar için yeni koleksiyon hazırlığında olan anneler

Victoria Beckham

Üç erkek çocuk annesi Victoria Beckham, en sonunda kavuştuğu kızı Seven Harper'dan sonra çocuklar için tasarımlar yapmaya başladı. Beckham kızı için oluşturduğu tarzla da bu alanda başarılı olma yönünde adımlar atıyor.

 

Beyonce

Beyonce yakın zamanda dünyaya getirdiği kızı Blue Ivy'nin isminin marka hakkını satıl aldı. Bu durum çocuklar için tasarlayacağı giysileri marka haline getirip satacağının ilk işaretlerinden oluyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 53

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 428

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 379

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 494

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 827

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön