Emporio Armani 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu siyahla beyazı birleştiriyor

Emporio Armani 2012 ilkbahar yaz sezonuna sade ve şık bir koleksiyonla giriş yaptı. Hem feminen hem maskülen rüzgarların estiği koleksiyon kendisi gibi sade bir defileyle görücüye çıktı.

Emporio Armani 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu siyahla beyazı birleştiriyor

Tasarımları Giorgio Armani tarafından yapılan Empori Armani markasının yeni koleksiyonu meraklılarıyla buluştu. Siyah ve beyazın yoğunlukta olduğu koleksiyon tema olarak gelin ve damadın yer aldığı bir düğünü andırıyor. Siyahın içine beyazın, beyazın içine siyahın katıldığı modeller ara ara lila, su yeşili gibi renklerle hareketlendirilse de koleksiyondan geriye akılda en çok bu iki renk kalıyor. Koleksiyonda hemen hemen her modelde kullanılan ceket formlarının dışında pantolon, elbise, yelek ve gömlekler yer alıyor. Çoğu ilkbahar yaz koleksiyonundan farklı olarak kısa yerine uzun ceket ve bluzları tercih eden Armani, etek ve pantolonlarda da bu uzun boyun devamlılığını sağlıyor. Önden çapraz bantlı elbiseler dışında çok fazla dekolteye yer verilmezken straplez ve kısa elbiseler de bu durumu dengeliyor. Özellikle eteklerin uç kısımlarında kullanılan kasnaklar koleksiyona ayrı bir hareketlilik katarak baharın enerjisini yansıtıyor.

 

Desenin yok denecek kadar az olduğu tasarımların neredeyse hepsinde siyahın üzerine beyaz şerit, beyazın üzerine siyah şerit kullanılıyor. Saten, tül gibi kumaşların sadeliği, parıltılı kumaşıyla göz kamaştıran elbiselerle tamamlanıyor. Defile sonrasında ayakkabı ve çanta gibi aksesuarların yanı sıra en çok akılda kalan aksesuarlardan biri kullanılan şapkalar oluyor. Üzeri siyah şeritli beyaz şapkalar koleksiyonun tamamlayıcı detayı olurken yaka şeklindeki kolyeler ve elbiselerin yakalarına takılan büyük gösterişli çiçekler koleksiyonun farklı aksesuarları arasında yer alıyor.

 

Baharın renklerini kullanmak yerine siyahın asaleti ve beyazın duruluğunu devam ettiren Armani, gelin ve damadı andıran defilesinin kapanışını podyuma birlikte çıkan iki modelle yapıyor. Biri beyaz uzun bir elbise diğeri siyah bir takım giyen mankenler defilenin konseptini daha da belirginleştiriyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 259

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 623

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 579

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 567

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 947

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön