Saatler eğlenceyi vuruyor!

Moda tasarımcısı Jeremy Scott'un eğlenceli tasarımları koleksiyonerler için de bulunmaz bir fırsat... Tarzınızı ön plana çıkarmak ve kalabalığın arasından farkedilmek istiyorsanız bu saatlerden mutlaka edinmelisiniz.

Saatler eğlenceyi vuruyor!

Renk, desen, tasarım... Yeni saat modelleri modanın sınırlarını zorluyor. Swatch Amerikalı sanatçı Jeremy Scott ile ikinci işbirliğini gerçekleştirdi ve sanatçının tasarladığı beş farklı model mağazalardaki yerini aldı. Marie Claire Maison dergisi göre her tasarımı modaseverler kadar koleksiyonerler tarafından da takip edilen Jeremy Scott, markaya yeni bir soluk kazandırdı. “Melted Minutes”, “Swatch Portrait”, “Swatch Punk”, “Double Vision” ve sınırlı sayıdaki “Hypnotic Heart” adlı beş yeni model oldukça iddialı. “Melted Minutes”, transparan plastik kayışı sayesinde erimiş efekti veren bir model. “The Swatch Portrait”, Jeremy Scott’un kendi profilinin portrelendiği ve etrafına gelen gümüş çerçeve ile bu çerçeveyi tamamlayan siyah kayışıyla ilgi çekiyor.

“Swatch Punk”, iç tarafı sarı renkte, dış tarafı leopar desenli ve bileğe iki tur dolanıyor. Bu hareketli modelin kadranı ise kayışındaki sarı renge ve leopar desenine zıt olarak yeşil renk ile karşımıza çıkıyor. “Double Vision” kırmızı ve beyaz holizon efektli halkanın siyah kayış üzerinde yer almasından oluşuyor. Holizon halkalarının birinin üzerinde “X-ray” diğerinin üzerinde ise “Vision” kelimeleri yer alıyor. “Hypnotic Heart” sınırlı sayıda olması nedeniyle koleksiyonerlere özel bir parça. 12 cm. genişliğindeki tasarımı, siyah ipek kayışı sayesinde boyuna asılabilme özelliği, holizon kadranı içinde yer alan Roma rakamları ile nostaljik bir etki yaratıyor. Bu yeni modelleri yakından görmek için Swatch mağazalarına uğramanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 62

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 573

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1973

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2152

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 963

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön