Çoğu insan gibi ünlüler de pişti olur!

Ünlü olsun ya da olmasın herkesin korkulu rüyasıdır başkasıyla aynı ortamda, aynı kıyafeti taşımak. Peki sizce hangi ünlü pişti olduğu elbiseyi daha iyi taşıyor?

Çoğu insan gibi ünlüler de pişti olur!

Eğer özel bir davete katılacaksanız; günler öncesinden elbisenizi düşünmeye başlarsınız ve o kadar seçenek arasından zorda olsa bir tanesini seçersiniz. Daha sonra o elbiseye uygun ayakkabınıza, çantanıza, saçınıza ve makyajınıza karar verirsiniz. Son gün geldiğinde ise sabah uyandığınız andan itibaren akşamki görüntünüzü düşünür, heyecanlanırsınız.

 

Bir de ünlü olduğunuzu düşünün; o geceki halinizi milyonlarca kişinin merakla beklediğini ve görüntünüz hakkında yorum yapmak için can attıklarını... Eğer ünlü biriyseniz, o gece başınıza gelebilecek en kötü durumlardan biri aynı elbiseyi giymiş başka bir kadının da o davette bulunması olur. Bütün muhabirler size elbiseniz hakkında sorular sorar, kameramanlar sizi o kişiyle aynı karede görüntülemeye çalışır... Bu durum gerçekten can sıkar ve günler öncesinden hayalini kurduğunuz gecenin hemen bitmesini istersiniz. Ünlü tasarımcıların birçok elbisesini giyebilecek imkanlara sahip Hollywood ünlüleri Victoria Beckham'dan Kim Kardashian'a, Fergie'den Jennifer Lopez'e kadar hemen hemen hepsinin başına gelen bu olay görenlere onları başkalarıyla karşılaştırma fırsatı sunuyor. Elbiseyi hangi ünlünün daha iyi taşıdığı, hangi ünlüye daha çok yakıştığına karar vermekse size kalıyor.

 

Bu açıdan bakacak olursanız aynı elbiseyi güzel taşıyarak çok farklı gösterebilirsiniz. İnsanların beğenisini kazanmak için dünyaca ünlü tasarımcıların giysilerini  giymek yeterli değildir. Şık ve güzel olmak istiyorsanız ilk olarak kendinizi tanımalısınız; vücut hatlarınızı iyi bilmeli ve ona uygun giysiler tercih etmelisiniz. Sadece moda diye size uygun olmayan bir elbise seçmek hem kendinize hem de o elbiseye karşı çok büyük bir haksızlık olur. Özel gecelerinizin güzel geçmesini istiyorsanız pişti olma ihtimalinizi düşünerek en iyi taşıyabileceğiniz elbiseyi seçin, böylelikle pişti olsanız bile güzelliğiniz, elbisenizin duruşu ve kendinize olan güveninizle 1-0 öne geçersiniz.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 157

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 506

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 476

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 527

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 885

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön