Çocuk yaşta kendi tarzlarını yaratan küçük moda ikonları

Ünlü Hollywood çiftlerinin doğduğu andan itibaren tanınan ve farklı tarzlarıyla da ünlerine ün katan stil sahibi çocukları.

Çocuk yaşta kendi tarzlarını yaratan küçük moda ikonları

Ünlü Hollywood çiftlerinin çocukları dünyaya geldikleri andan itibaren tanınıyorlar. Hatta magazin sayesinde çoğu insan onları doğar doğmaz takip etmeye başlıyor bile... Hayatı bu kadar göz önünde yaşayan bu çocukların ailedeki ünlülerden hangisine daha çok benzediğinden sonra en çok konuşulan konuları ise tarzları oluyor. Saçları, yürüyüşleri ama en çok da giyim tarzları insanlarda ciddi anlamda merak uyandırıyor. İşte, kendileri küçük tarzları büyük moda ikonlarından birkaçı:

 

Suri Cruise

Katie Holmes ve Tom Cruise'un 2006 yılında dünyaya gelen 5 yaşındaki kızları Suri kendine özgü tarzıyla şimdiden fark yaratıyor. İleriki yıllarda anne ve babasından daha popüler olacağına kesin gözüyle bakılan suri küçük yaşına rağmen giysilerine, ayakkabılarına hatta saç şekline bile kendisi karar veriyor. Makyajı ve ojeleriyle süslü bir stile sahip olan küçük kızın en çok dikkat çeken özelliği ise giydiği topuklu ayakkabıları oluyor.

 

Shiloh Nouvel Pitt

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 5 yaşındaki kızları Shiloh sıradışı tarzıyla görenleri şaşırtıyor. Moda açısından bakıldığında ise maskülen tarz ön plana çıkıyor. Büyüdükçe babasına benzeyen küçük kız bu durumu erkeksi giyim tarzı ve kısacık saçlarıyla da destekleyerek tam bir erkek çocuğu imajı yaratıyor. Kırmızı asker temalı ceketi ise en çok beğenilen giysileri arasında yeralıyor.

 

Seven Harper Beckham

Victoria - David Beckham çiftinin tek kızı Harper henüz 4.5 aylık olmasına rağmen tüm dünya tarafından tanınıyor. Annesinin kucağındaki şık elbiseleriyle görüntülenen bebek ilerde annesinin yolundan gidecek gibi gözüküyor. Victoria'nın sade ve şık tarzı bebeğinin kıyafetlerine de belirgin bir şekilde yansıyor. Harper'ın elbiseleriyle uyumlu kibar saç bantlarıysa en çok dikkat çeken aksesuarı oluyor.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bebek taşıma yöntemleri
  Bebek taşıma yöntemleri

  Süresi : 43:12 İzlenme : 1069

 • Bolonez soslu erişte!
  Bolonez soslu erişte!

  Süresi : 03:15 İzlenme : 912

 • Diş bakımı nasıl yapılmalıdır?
  Diş bakımı nasıl yapılmalıdır?

  Süresi : 01:36 İzlenme : 1458

 • Neden limonlu su içmeliyiz?
  Neden limonlu su içmeliyiz?

  Süresi : İzlenme : 8273

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 2487

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön