2011 moda trendleri

Sonbahar Kış 2011 2012 koleksiyonlarında desenler çok iddialı.

Yeni sezonda desen istilası

Kim demiş kış sezonu sıkıcıdır diye. 2011-2012 sonbahar-kış koleksiyonu hem hâkim olan renkler hem de tasarımlarda kullanılan desenlerle hepimize bunun aksini kanıtlıyor. Renkli, eğlenceli ve desenlerin öne çıktığı bir sezona merhaba demeye hazır olun. Floral baskılar, yıldızlar, puantiyeler, barok desenler, yamalar, ekoseler, çizgiler, leopar, yılan, krokodil gibi hayvan desenleri, grafik desenler sezonun en dikkat çeken desenleriden. Renk blokları desenlerle birlikte daha vurucu bir yaratırken 2011 kışında uyumsuz desenlerin birbiriyle müthiş kontrastına şahit oluyoruz.

Aksesuvarlarınız desenlere doysun
Sadece kıyafetlerde değil aksesuvarlarda da desenler göz alıcı görünüyor. Leopar ve piton gibi hayvan desenleri çanta ve ayakkabılarda da dikkat çekiyor. Leopar gibi hayvan desenlerini az ve öz kullanmak çok önemli. Hayvan desenleri baskın desenler olduğundan sadece aksesuvarlarda tercih edebilirsiniz ya da çiçek, çizgi gibi desenlerle tamamlayarak sadeleştirebilirsiniz, bu şekilde abartıdan uzak durmuş olursunuz.

Hayvan desenleri
Hayvan desenli kıyafetler aksesuvarlar kendine güvenen kadının simgesi. Birkaç sezondur moda olan hayvan deseni modasıyla asla giymem diyen kadınlar bile leopar giymeye başladı. Bu sezon leopar giymeyen kalmayacak! Klas bir görünüm elde etmek istiyorsanız abartmayın; leopar desenini minimum şekilde kullanmaya çalışın ve kombinlerken dikkatli olun...

Vücut tipinize uygun desenler kullanmanız çok önemlidir. Örneğin eğer göğsünüz ya da üst gövdeniz çok genişse bu bölgede büyük desenli bir bluz tercih etmek üstünüzü daha geniş gösterebilir ya da basenleriniz genişse enine çizgili bir etek çok yanlış bir tercih olabilir. Vücut tipinizi bilip, kusurları kapatan desenleri seçin.

Grafik desenler
Yeni sezonun trendlerinden birisi de grafik kıyafetler. Bizi 60’lı yıllara götüren renk bloklu elbiselerdeki grafik oyunlar renk ve eğlence katmaya yetiyor. Üstelik grafik desenlerde canlı bir renk varsa işte mood’unuzu yükseltecek bir parça.

Kış çiçekleri
Çiçek desenleri sadece ilkbaharyaz sezonuna özgü değil. 2011- 2012 defilelerinde koleksiyonları süsleyen çiçek desenli kıyafetlerle kış sezonuna da çiçek açtırıyoruz.Bu sezon tepeden tırnağa çiçek açtık! Değişik renk seçenekleriyle irili ufaklı çiçek deseni, elbiseden eteğe, çantadan cekete her türlü kıyafette çok popüler...


Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 57

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 570

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1959

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2149

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 960

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön