Mutluluk yayan çikolata kokulu ayakkabı...

Birçok ülkede popüler olan Djeep, çikolata kokulu İbiza modeliyle geçtiği her yere mutluluk yayıyor.

Mutluluk yayan çikolata kokulu ayakkabı...

Türk-İtalyan ortak üretimi Djeep, rahatlık sağlayan kauçuk tabanıyla, altın suyuna batırılan bağ kapsülü ile de neden ünlülerin tercihi olduğunu gösteriyor. George Clooney, Tom Cruise, Johnny Depp… Oyunculukları ile takdir kazanan dünyaca ünlü bu aktörler, yakışıklılıkları ile de tüm kadınların gönlünü fethediyor…

 

Bu isimlerin başka bir ortak özelliği daha var ki o da ayakkabı tercihleri… Hepsi de yürüyüş yaparken ya da spor giyimi tercih ettiğinde ya da yatla açıldığında Djeep giyiyor… Trendy giyimi seven Tom Cruise, karizmatik Johnny Depp, gülümsemesi ile cezbeden George Clooney, Djeep ayakkabı ile tamamladığı şıklıklarıyla moda eleştirmenlerinden tam not alıyor…

El yapımı ayakkabı üretimi yapan ailenin üçüncü kuşak temsilcisi olan Oğuzhan Genç tarafından tasarlanan ayakkabılar, Türkiye’den önce dünyada popüler olan, birçok ünlü ismin tercih ettiği bir marka. Ayakkabıların en ilginç özelliklerinden biri çikolata kokulu olması. Nubuk ve deri kullanılan, doğal kauçuktan hazırlanan ve yürüdükçe etrafa çikolata kokusu yayan tabanıyla İbiza modeli giyen için adeta mutluluk kaynağı oluyor.

Dünyada örneğine az rastlanan şekilde el emeği ile üretilen ayakkabıların tabanı doğal kauçuktan hazırlanıyor. Havea Brasiliensis adlı tropik bir ağacın özsuyundan elde edilen doğal kauçuk; yüksek aşınma dayanımı, yüksek kayma direnci, kimyasallara karşı dayanıklılık gibi üstün özelliklerinden dolayı vazgeçilmez bir taban malzemesi. Yürüdükçe kauçuk tabandan çikolata kokusu çevreye yayılıyor. Djeep İbiza modelini benzer markalardan ayıran bir diğer özellik ise, bağları çevreleyen kapsülün altın suyuna batırılıp üretilmesi. Çok zor olan bu uygulama, kapsülün kararmasını önleyerek estetik bir görünüm kazandırıyor.

Ayakkabılar özellikle yürüyüş, gezinti, seyahat ve yat koşullarında rahatlıkla giyilebiliyor. Koleksiyon; spor giyimi seven, sağlıklı yaşam için sabah yürüyüşlerini aksatmayan, hobi olarak denizcilikle uğraşanlar için ideal modeller içeriyor. Kadın, erkek ve genç koleksiyonuyla Almanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan ve Fransa’da yoğun ilgi görüyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 397

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1683

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1948

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 878

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1088

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön