Çok aşıktım...

Benim olmuyorsa başkasının da olamazdı...

Çok aşıktım...

Lise 2. sınıfta resim kulübünde tanışmıştık, benden 1 yaş büyüktü. Ondan Barış diye bahsedeceğim. O kadar iyi anlaşıyorduk ki görenler bizi hep sevgili zannediyordu, sevgili olmadığımızı bilenler ise bizi birbirimize çok yakıştırıyordu. Aslında içten içe ona birtakım hisler besliyordum ama anlamasını istemiyordum.

 

Bir gün kulüp toplantısı için resim atölyesinde toplanacaktık ama ben vaktinden erken gelmiştim. Sınıfa yaklaştığımda içeriden sesler geldiğini duydum. Kulak verdiğimde ise Barış'ın kulüpten başka bir kıza "Senden çok hoşlanıyorum" dediğini duydum. O an başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü sanki... İkisinin birlikte olmasına izin veremezdim. Buna dayanamazdım! Bu yüzden kızla onun arasını bozmak için bir plan yapmalıydım.Kızdan da Alev diye bahsedeceğim.

 

Okul çıkışlarından birinde en yakın arkadaşımı Alev'in yanına yolladım ve kıza Barış'ın benimle beraber olduğunu söylettirdim. Yaptığım o an hiç yanlış gibi görünmemişti bana. Barış'ı başka bir kızın kollarında görmektense yalan söylemek daha cazipti!

 

Aradan 3 gün geçtikten sonra telefonuma bir mesaj geldi ve Barış'tandı. "Ne yaptığını biliyorum!" Oyunum ortaya çıkmıştı ama yaptığım şeyi itiraf edemezdim. Oynadığım oyunu daha da büyütüp bir sevgilim olduğunu söylemeye karar verdim. Barış buna inanmadı çünkü sevgilim olsa ondan saklamayacağımı bilirdi. Gizlediğimi söyledim. 

 

Söylediğim ikinci yalanın da ortaya çıkmaması için ertesi gün okul çıkışıma başka bir erkek arkadaşımı çağırdım ve sevgilimmiş gibi davrandım. Ama fark ettim ki Barış'ın bana ve yanımdaki çocuğa bakışları çok asabiydi. Akşam telefonum çaldı ve arayan Barış'tı. "Ben senden hoşlanıyordum aslında, Alev'i seni kıskandırmak ve elde etmek için kullandım. Ama meğerse senin sevgilin varmış!" dedi.

 

Ne diyeceğimi bilememiştim. Başından beri hislerimiz karşılıklıymış ama araya giren oyunlar işi sarpasardırmış. Barış'a o gün hiçbir şey anlatamadım. Yaptığım şeyi anlatsam benden soğuyacaktı. Zaten o dönemin sonunda da okuldan ayrıldı. Ondan sonra da hiç görüşmedik. Yaptığım şeyin karşılığını sevdiğim çocuğu tamamen kaybederek almıştım...

 

Rumuz: Çılgın Aşık

***

HTHayat.com'a siz de içinizi dökün...

Aşağıdaki resme tıklayın, formu doldurun, itirafınız yayınlansın!

 

Tüm itirafları görmek için tıklayın

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1503

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7265

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 185

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6081

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2855

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön