En yakın arkadaşım erkek arkadaşıma aşık!

En yakın arkadaşımın erkek arkadaşıma aşık olduğunu düşünüyorum!

Sanırım en yakın arkadaşım sevgilime aşık!

Şimdi anlatacağım şey hep duyduğum ancak asla başıma gelmez sandığım türden bir olay. 1 buçuk aydır hergün görüştüğüm, resmi olarak da 3 haftalık bir sevgiliye sahibim. Yakın bir kız arkadaş grubum var ancak bir tanesi ile çok daha samimiyiz; bunu da tüm kızlar biliyor.

 

Yeni erkek arkadaş heyecanı beni aldı gidiyor, kızlarla az görüşüyorum, biraz trip atıyorlar falan derken günler geçmeye başladı. Tabi hepsi merak ediyor yeni erkek arkadaşımı... Geçenlerde sevgilimle yemek yerken, en yakın arkadaşım aradı napıyorsun diye. ''Yemekteyiz, hadi atla gel!'' dedim. Sonuçta spontane bir buluşma daha iyi daha iyi olacaktı, planlanınca insanlar kasılıyor...

 

En yakın arkadaşım ve sevgilimi birbirlerine tanıştırdım. Bu hissiyatı açıklayamam ama birbirlerinden hoşlanmadılar. Bu birinin başına gelebilecek en kötü şey. En yakın arkadaşının sevgilisiyle iyi anlaşamaması... Sonuçta oradaki bağlantı aracı benim ve bir şekilde ortalığı toparlamam gerekiyor. Ancak ben kitlendim, pek konuşamadım. Onlar konuştu ama bu konuşmalar en yakın arkadaşımın sevgilime laf sokması şeklinde devam etti. İlk başta neden hoşlanmadığını ve niye böyle davranığını anlamadım. Sevgilim ona gayet normal sorular soruyor, onu tanımaya çalışıyordu. Ama arkadaşımda bir gariplik vardı. 

 

Arkadaşım gittikten sonra sevgilimle konuşmaya başladık. ''Benden pek hoşlanmadı sanırım'' dedi. Nedenini o da anlayamamıştı, ben de. Ancak sonra sonra biraz düşünmeye başladım. Aralarında geçen diyalogları düşündüm. Bu diyaloglarda arkadaşım, sevgilimin onun eski erkek arkadaşına ne kadar çok benzediğini söylüyordu her fırsatta. Ben benzetememiştim ancak gittikçe bu durumu üsteliyordu. Beni o an rahatsız etmemişti ancak herşeyi detaylı düşününce yavaş yavaş kafamda olayları oturtmaya başladım ve oldukça rahatsız etti. Sanırım bu laf sokmalarının altında başka şeyler yatıyordu, en yakın arkadaşım sevgilimden etklienmişti!

 

Akşam olunca dedikodu saati başladı. Hemen telefon açıp sevgilimi nasıl bulduğunu sordum. Hiç beğenmediğini ve bana yakıştıramadığını söyledi. 10 dakikalık telefon konuşmamızın 9 buçuk dakikası onu kötüleyerek geçti diyebilirim. İnsan iyi hiç mi birşey söylemez? Söylemedi... Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Her gün ara ara sevgilimi soruyor, aranız nasıl diyor. Sevgilime zaten bu durumu asla açıklayamam, en yakın arkadaşıma da böyle birşey ima edemem, gerçek değilse çok bozulur. Sıkıştım, çıkış yolu bulamıyorum!

 

Rumuz: Arkadaşımın Aşkısın

 

 

 

***

HTHayat.com'a siz de içinizi dökün...

Aşağıdaki resme tıklayın, formu doldurun, itirafınız yayınlansın!

 

Tüm itirafları görmek için tıklayın

Facebook Yorumları
Yorumlar
5
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  04 Kasım 2016 Cuma 06:46

  Kesinlikle kız arkadaşının yüzüne vurma bu olayı gerçekten böyle birşey yoksa çok kırılabilir. Ve de belkide başka bir yerde sen den önce karsilasmislardir vede yanlış bir hareketini görmüştür olabilir. Bu ihtimali de düşünmelisin ve onu kırmamaya çalış belkide seni korumak istiyordur.

  Cevapla
 •  
  03 Kasım 2016 Perşembe 21:09

  Belki de sevgilin onun eski sevgilisidir. Bunu sen üzülme diye sana söyleyememiş olabilir. Dünya küçük...

  Cevapla
 •  
  04 Ocak 2016 Pazartesi 16:07

  bence senin sevgilin onun eski sevgilsi

  Cevapla
 •  
  29 Ağustos 2015 Cumartesi 21:35

  En yakın arkadaşım da onun sevgilisine aşık olduğumu düşündüğünü söylemişti bugüne kadar yaşadığım en kötü olaydı doğruluk payı da yoktu neden böyle bişey yaptı anlamadım hele ben sevgilisinden bu kadar haz etmezken bilinmez insanlar değişik

  Cevapla
 •  
  25 Temmuz 2015 Cumartesi 13:21

  bence ikisi de birbirinden etkilendi...

  Cevapla

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 257

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 620

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 572

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 565

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 943

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön