Yanlış insan olduğunu nasıl anlarım?

İlk telefonunu aldığınızda sizde fantastik bir hava bırakan bir adamla berabersiniz. İlk buluşma için çok heyecanlandınız. Ama şimdi farkettiğiniz değişikliklerle aynı adam olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. Belki kötü günler geçiriyor olabilir. Bazı kadınlar erkeklerin bazı özelliklerinden rahatsız olurlar.

Yanlış insan olduğunu nasıl anlarım?

İlk telefonunu aldığınızda sizde fantastik bir hava bırakan bir adamla berabersiniz. İlk buluşma için çok heyecanlandınız. Ama şimdi farkettiğiniz değişikliklerle aynı adam olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. Belki kötü günler geçiriyor olabilir.

Bazı kadınlar erkeklerin bazı özelliklerinden rahatsız olurlar. Bu nedenle bir yemekten sonra yolumuza devam ederiz. Bu yemek o kadar önemlidir ki yemek sırasında yapacağı davranışlardan nasıl bir insan olduğunu anlayabiliriz.

 Çok içiyor.
Hepimiz birkaç kadeh bir şeyler içmeyi severiz fakat bu işi özellikle ilk buluşmada daha dikkatli davranmalıyız. Sarhoş olana kadar içmek veya içtiğinde ilk buluştuğunuz dakikalardaki kişiliğinden uzaklaşıyorsa karşısınızdaki adam giderek itici olmaya başlar. İlk buluşmada böyle ise daha sonralarda rahatladığında içki durumunun nasıl bir hal alacağını düşünün. İlk buluşmada düzgün davranmak ve rahatlamak isteyen bir adam iyi bir sevgili olamaz.Yemek boyunca hayatındaki kötü şeylerden bahsediyor.
Herkesin, hepimizin hayatta kötü tecrübeleri vardır. Ama buluştuğunuz adamın yemek boyunca anlattığı pozitif olaydan çok negatif olay varsa, bu adamın hayatı yolunda gitmiyor demektir. Bu onun hep kötü şeyler hakkında konuşmayı sevdiğini gösterir. Birlikte olmaya başladığınızı düşünün, sürekli hergün her dakika kötü olaylardan bahsedecek ve hayata bakış açısınızı derinden sarsabilir. İlk ymekete bu kadar negatiflikten bahsettiyse, kimbilir anlatacak ne kadar çok hikayesi vardır.

 Parası yok.
Kendisinden çok yanındaki kadına para ödettiren erkekler vardır. Daha ilk buluşmada hesabı siz ödüyorsanız önyargılı olmamak lazım ama önceliği size veriyorsa bu iyiye işaret değildir. Bazı erkekler kadınlardan ödemelerini istemekte çok rahat davranırlar ve her zaman bir savunmaları vardır çünkü ilişki sırasında harcananların bölünmesini savunurlar. Eğer ilk buluşmada her şeyi sizin ödemenizi bekliyor ve bunun için bir hikaye uyduruyorsa bu adamın düzenli olarak bunu yaptığına inanmalısınız. Bundan sonra her şeyi karşılamaya hazırsanız bizim için sorun yok ama öyle değilse bu size göre bir sevgili değil.

 Çok kaba davranıyor.
Kabaca davranışları sözleri ya da davranışlarıyla olabilir. Yetişkin değil diyemeyiz fakat kaba davranışlarıyla sizi şaşırtabilir. İlk buluşmada bir adam rahatça kaba kelimeler kullanabiliyorsa zaman içinde size karşı davranışları daha da kabalaşır.Çok kibirli.
İlk buluşmada iki tarafta gergin olur. Fakat yeni erkek arkadaşınız sırf bunun için size kızgınsa bir kavga sırasında neler olabileceğini bir düşünün. İlk gecede böyle olan bir adam  ilerleyen zamanlarda bu ilişki sizin için kabusa dönebilir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1436

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7262

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 182

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6075

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2844

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön