Erkeklerin hoşuna gitmeyen 5 kadın davranışı!

Erkeğinizi elinizden kaçırmak istemiyorsanız...

Erkeklerin hoşuna gitmeyen 5 kadın davranışı!

Kadınların hoşuna gitmeyen erkek davranışları olduğu gibi erkeklerin de hoşuna gitmeyen kadın davranışları vardır. Bu davranışlarınızla, erkeğinizi elinizden kaçırmak istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız.

 

Çabuk sinirlenen kadın

Erkekler daha soğukkanlı yapıda oldukları için kadınlardan da aynı sakinliği beklerler. Hemen ortalığı telaşa vermeye ne gerek var? Bir kadın olarak daha sakin ve soğukkanlı davranmalısınız. Bu davranışınız erkek arkadaşınızın da hoşuna gidecektir.

 

Sürekli koltuğunda oturan ve kumandayı esir alan kadın

Siz bir kadın olarak sürekli koltukta oturup, kumanda elinizde tüm vaktinizi televizyon karşısında geçirirseniz, bu doğal olarak erkek arkadaşınızın hoşuna gitmeyecektir. Erkekler, kadınların planlar yapmasından memnun değilmiş gibi görünürler. Fakat erkek arkadaşınıza haber vermeden birlikte gideceğiniz yerler hakkında yaptığınız planlar onların çok hoşuna gidiyor.

 

Yalan söyleyen kadın

Yalan, hiç kimsenin sevmediği bir özelliktir. Küçük ya da büyük yalan hiç fark etmez! Yalanda profesyonelliğe ulaşamayan erkekler, kadınların da yalan söylemesini istemezler. Erkek arkadaşınız, sergilediğiniz her davranışın ayrıntısını bilmek ister. Dürüst olmayan biriyseniz, erkek arkadaşınız sizden yakın zamanda ayrılabilir.

 

Kanka gibi davranan kadın

Erkeklerin en sevmediği kadın tiplerinden biridir. O sizin sevgiliniz, kankanız değil! En kısa zamanda yaptığınız erkek şakalarından ve tavırlarından vazgeçmelisiniz. Biraz prenses gibi davranın ve zarif olun!

 

Bakımsız ve pasaklı kadın

Hangi erkek bakımsız kadın sever ki? Kendinize özen göstermelisiniz. Erkek arkadaşınız sizi her halinizle güzel bulduğunu söylese de bakım yapmadığınız zamanlardan hiç memnun değil! Kişisel bakımınız gibi eviniz de düzenli olmalı. Erkekler zaten dağınık oldukları için bir de dağınık kadınla uğraşmak istemezler. Kendinize ve evinize çekidüzen verin!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Doğumda sancı neden olur?
  Doğumda sancı neden olur?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 2570

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 1262

 • Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler
  Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler

  Süresi : 00:58 İzlenme : 411

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 713

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1861

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön