Erkek arkadaşınız video oyunları oynarken, siz keyfinize bakın!

Şu video oyunları yok mu... Ama siz bu anları avantaja çevirin!

Erkek arkadaşınız video oyunları oynarken, siz keyfinize bakın!

Son yıllarda teknolojinin ilerlemesiyle boş zamanlarımızı değerlendirecek bir sürü ürün bizlere sunuldu. Bunlardan en yaygın ve neredeyse artık buzdolabı gibi her eve giren video oyunları oldu. Bu oyunu oynayan kızlar da var fakat bu oyunlara özellikle futbol oyunlarına erkeklerin teknolojik ürünlere olan merakından dolayı ilgileri hayli yüksek. Saatlerce, bitmek bilmeyen turnuvalar düzenliyorlar.

Biliyoruz bayanlar, onlar oyun oynarken çok sıkılıyorsunuz fakat hak vermek gerekir. Tek zevkleri, vakit öldürdükleri şey o, siz nasıl peşinizden romantik komedilere veya konserlere sürüklüyorsanız, o oyun oynarken biraz hoşgörülü olmanın faydası var. Eşlik ediyor olabilirsiniz ama etmiyorsanız bu anları ona zehir etmeyin. Siz keyfinize bakın... İşte erkekler oyun oynarken sizin yapabilecekleriniz...Sayfaları çevirin!
Gecenin tadını çıkarın. Bir dergi ya da kitap okuyarak rahatlayın. Siz derginiz ya da kitabınızla ilgilenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bir bakmışsınız yanınızda oturuyor.

Küveti doldurun!
Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin etrafında dolaşarak, bir kavga için fitili ateşlemek yerine kendinize zaman ayırın. Sıcak bir küvet doldurun hatta içine banyo köpük sıvılarında da atın. Birkaç mum ve hafif bir müzikle iyi hissedeceksiniz. Koca bir stadı dinlemek veya silah seslerinden çok daha iyi gelecektir.

Arkadaşlarınızı arayın!
Gün içerisindeki yoğunluktan dolayı ertelediğiniz veya konuşamadığınız arkadaşlarınızı arayın. Onlar uzun uzun oynarken bu arada sizde keyfinize göre rahat rahat konuşabilirsiniz. Arkanızda sürekli telefonu kapatmanızı bekleyen birini hissetmemiş olacaksınız.

Film izleyin!
Erkeklerin olduğu odanın dışında bir yerde bilgisayarınıza bir romantik komedi takın ya da internetten kaçırmış olduğunuz dizileri izleyin.

Manikür veya pediküre ne dersiniz?
Biraz kendinizi şımartıp, bakıma girmek hoş olmaz mı? Kendinizi banyoya ya da onların olmadığı bir odaya kapatın. Hafif çıkan ojelerinizin yerine yenisini sürün. Böylece tırnaklarınızın bakımını, onlar kendilerine zaman ayırmışken aradan çıkarmış olursunuz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
9
Onay Bekleyenler
0

 • Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları
  Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları

  Süresi : 25:37 İzlenme : 2652

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 6623

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4158

 • Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl yapılır?
  Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 6003

 • Vintage giyim önerileri
  Vintage giyim önerileri

  Süresi : 02:55 İzlenme : 758

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön